VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Vstup do sezóny bez straty setu

Vstup do sezóny bez straty setu 

Do nového súťažného ročníka 2014/2015 v sobotu v rámci oblastných majstrovstiev Východ vstúpili už aj kadeti VK Slávia Svidník. A rovnako úspešne ako ich kluboví spoluhráči z juniorky. V úvodnom dvojstretnutí nestratili ani set. 

VKM St. Ľubovňa – VK Slávia Svidník 0:3 (-19, -17, -15) 

VKM St. Ľubovňa – VK Slávia Svidník 0:3 (-13, -22, -17) 


Zostava Svidníka: Tomáš Goban, Damián Cuprišin, Samuel Goč, Matúš Margicin, Šimon Gula, Stanislav Jurko, Dávid Hnat, Maroš Blanár, Adam Jankanič, Matúš Suchanič, Jakub Kmiť, Samuel Paňko. 

Marián Vitko, tréner VK Slávia: „Chlapci počas obidvoch stretnutí predvádzali pekný volejbal. Dobre sme podávali, čím sme dokázali súpera odtlačiť od siete a tak sa ťažko dostával k úspešnému útoku. Hrali sme variabilne aj na sieti. Pochvalu si zaslúži kapitán Tomáš Goban, ktorý aj napriek zdravotným problémom bol morálnou oporou muž- stva a veľmi dobre chlapcov na palubovke dirigoval. Za predvedený výkon v prvých súbojoch sezóny si celé mužstvo zaslúži pochvalu.“

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.