VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Žiaci Slávia Svidník „A“ aj naďalej bez prehry

Žiaci VK Slávia Svidník „A“ sa naďalej vezú na víťaznej vlne. Po Vranove, svojej rezerve Svidníku B a Poprade si cez víkend poradili aj s domácimi Košicami. Varovný prst však nad mladými Svidníčanmi visel po piatich jasne získaných setoch, keď nepochopiteľne poľavili a Košičania im uchmatli vôbec prvý set v tomto súťažnom ročníku. Mladé svidnícke „ béčko“ v Poprade získalo set a začínajú sa pomaličky etablovať v súťažnom kolotoči.

Výsledky 4. kola:
ŠA Košice- VK Slávia Svidník A-  0 : 3 (-16, -18, -10 )  a  1 : 3 (-16, -13, 21, -16)

Zostava 1. zápas: Goč 13, Kmiť 7, Jankanič 10, Bľacha L. 3, Jurko 2, Paňko 5, libero Vitko (Suchanič 3, Mikitka, Kurej, Koreň 1, Minh)

Zostava 2. zápas: Goč 17, Suchanič 6, Jankanič 12, Bľacha L. 4, Jurko 10, Paňko 6, libero Vitko (Kmiť 8, Mikitka, Kurej, Koreň, Minh)

R. Paňko Slávia Svidník „A“:  „Jednoznačné zápasy, ktoré mali byť náš v prospech. Prvý zápas a dva sety toho druhého sa aj v tomto duchu niesli. No nepochopiteľná strata koncentrácie za stavu 0:2 nás stála stratu setu, ktorý nás môže v budúcnosti mrzieť. Verím, že sa chlapci poučia a uvedomia si, že sa zápas končí až tretím vyhratými setom.

Junior 2012 Poprad- VK Slávia Svidník B- 3 : 0  (7, 16, 20)  a  3 : 1 (20, -8, 9, 16)