VK Slテ。via SvidnテュkARCHテ昂 AKTUALIテ控 / Svidník neuspel v Prievidzi

VK Prievidza - VK Slávia Svidník 3:0 (19, 15, 23)
73 min, rozhodovali: Hodoナ a ト蛍ntala, 480 divákov.
 
Prievidza: Paez 3, Piナerua 20, Rodriguez 11, Vlk 6, Száraz 4.J. Hukel 11, libero Kubš (Hauer 0, Kudra 0, T. Halanda 2). Tréner: R. Kašša.
Svidník: Kasperkeviト 1, Kuchárik 3, M. Mikula 9, Šト稿rba 6, Labík 7, Skasko 5, libero Vitko (Jurko 1, Lamanec 2, ト蛍pka 0). Tréner: P. Tholt.
 
Piatkový, pomerne neskorý zápas patril favoritovi, aj keト v treナ・om sete Svidníト溝nia vyhrávali uナセ 20:15. Aナセ po prestriedaní Martin Vlk na podaní podrナセal svoj tím a Prievidza otoト絞la na 23:20 vo svoj prospech. Smeト絞ari sa však veトセmi ponáhトセali ukonト絞ナ・ zápas a Svidník ešte dokázal získaナ・ dva body, na získanie setu to uナセ nestaト絞lo. V domácom tíme nastúpil aj 15 roト肱ý domáci odchovanec Martin Kudra.
 
Roman Kašša, tréner Prievidze: "Prvé dva sety boli jednoznaト肱e v našej réナセií, v treナ・om sete sme si to skomplikovali, bojovný Svidníト溝nia nás zatlaト絞li, dostali sa do vedenia. Na šナ・astie pri Vlkovom podaní sme prehru v sete odvrátili."
 
Peter Tholt, tréner Svidníka: "Súper bol lepší vo všetkých ト絞nnostiach, my sme sa dostali do zápasu v treナ・om sete. Súper vrátil do hry Martina Vlka, ktorý dokázal otoト絞ナ・ priebeh zápasu. Na náhre dostal šancu aj druhý nahrávaト, škoda, ナセe sme si to v treナ・om sete pokazili."
NAJBLIナスナテ Zテ ̄AS - MUナスI
POSLEDNテ Zテ ̄AS - MUナスI
VK Slテ。via Svidnテュk
vs
COP Trenト催ュn
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatテス set 19:17)
ツゥ 2009 VK Slテ。via Svidnテュk|Na celテス obsah webovej strテ。nky sa vzナ・ahujテコ autorskテゥ prテ。va. Jeho ト渋lナ。ie ナ。テュrenie, kopテュrovanie alebo inテゥ pouナセitie je moナセnテゥ len s pテュsomnテスm sテコhlasom autora.