VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Športový riaditeľ Slávie Svidník Michal Kudla oslávil 60 rokov

Športový riaditeľ Slávie Svidník Michal Kudla oslávil 60 rokov

Počas nedeľňajšieho volejbalového zápasu Svidník- Prešov sa pri príležitosti dožitia okrúhleho životného jubilea 60 rokov, dostalo milého poďakovania zo strany Volejbalového klubu Slávia Svidník jeho športovému riaditeľovi Michalovi Kudlovi. Bývalý prezident extraligového družstva a súčasný šéf mládeže Ján Hirčko pred očami 450 divákov ocenil Kudlu za jeho doterajšiu prácu pri svidníckom volejbale a odovzdal mu symbolicky dres s číslom 60. Pri tejto príležitosti ocenil p. Kudlu Cenou primátora ešte v stredu na Mestskom úrade aj samotný primátor Ján Holodňák.

Kto je Michal Kudla? Pochádza z Ladomirovej, gymnázium ukončil vo Svidníku. Od základnej školy je jeho život spojený s volejbalom, neskôr na gymnáziu hral divíziu. V Bratislave ukončil FTVŠ UK - trénerstvo, kde dva roky hral za Lokomotívu Bratislava a posledné dva ročníky štúdia trénoval juniorov Slávie UK. Počas vojenskej služby trénoval v Trenčíne. Po jej ukončení pôsobil 33 rokov v Prešove, kde sa mu podaril husársky kúsok, keď v roku 2005 boli prešovskí volejbalisti prví vo všetkých vekových kategóriách. V rokoch 2006-2008 s volejbalom v riadiacej funkcii pauzoval. A práve v roku 2008 prišla ponuka z jeho rodného kraja s pod Dukly. Nový predseda Volejbalového klubu Slávia Svidník Ján Hirčko ponúkol tomuto skúsenému volejbalovému odborníkovi post športového riaditeľa. Táto spolupráca za posledných 5 rokov priviedla svidnícky volejbal k 12 medailám v kategóriách mládeže a dospelých. Michal Kudla žije a pracuje v Prešove, má dvoch synov a jednu dcéru. Vo voľnom čase, ktorého nemá nikdy dostatok sa venuje záhradkárčeniu.

Športovému riaditeľovi Michalovi Kudlovi želáme Všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia, športových i osobných úspechov v jeho ďalšej etape života.      

Týždenník DUKLA

Súvisiace fotogalérie

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.