VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Dnes sme obdŕžali správu, že si zahráme v prvej šestke

Dnes sme prostredníctvom emailu obdržali úradnú správu, že si zahráme v prvej šestke. Rozhodlo o tom odstúpenie štvornásobného majstra SR ŠK Chemes Humenné. Úradnú správu prinášame v plnom znení.

Prajem pekný deň.


Prílohou Vám dokladám rozpis druhej časti súťaže EM pre ročník 2014-15. Zároveň Vám oznamujem, že družstvo ŠK Chemes Humenné po skončení prvej časti súťaže EM ku dňu 6.12.2014 oznámilo odstúpenie zo súťaže EM. Na základe tejto skutočnosti je rozpis druhej časti extraligy mužov upravený pre 9 účastníkov súťaže tak, že družstvá umiestnené po prvej časti pod Humenným sa posúvajú o jednu priečku vyššie. Čísla pre rozpis druhej časti boli družstvám pridelené podľa Vykonávacích pokynov súťaží s tým, že desiaty účastník v rozpise druhej časti súťaže figurovať nebude.

Tiež Vám oznamujeme, že na základe vzniknutej situácie bude upravená aj Prelínacia súťaž o postup do extraligy mužov 2015-16 tak, že Prelínacej súťaže sa zúčastní 9. družstvo po druhej časti EM a 1. a 2. družstvo 1. ligy mužov 2014-15.


Uvedené Vám dávam na vedomie ako úradný oznam.

S pozdravom
Ľubo Stražay
súťažný riaditeľ SVF

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.