VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Priateľský volejbalový turnaj žiakov VK Slávia Svidník „B“ a ich rodičov

Priateľský volejbalový turnaj žiakov VK Slávia Svidník „B“ a ich rodičov  

V predposledný deň roku 2014 sa v športovom a hlavne v priateľskom duchu stretli rodičia a hráči družstva žiakov VK Slávia Svidník „B“. Iniciátorom usporiadať takýto turnaj bol tréner svidníckych žiakov Róbert Franko: „Každý deň sa na tréningoch stretávam s mojimi žiakmi a chcel som, aby sme sa stretli aj s rodičmi. Trocha sa porozprávali, lepšie spoznali. Všetkým nám predsa prioritne záleží, aby deti športovali a aby sme  vedeli ako trávia svoj poobedňajší čas. Kontakt tréner a rodič je veľmi dôležitý“. Reagoval na myšlienku organizácie turnaja Franko a humorne dodal: „Bolo to také netradičné rodičovské združenie“.

Punc vydarenej akcie dostal aj od hlavy svidníckej mládeže Jána Hirčka: „Turnaj splnil všetky naše očakávania. Deti boli fantastické, rodičia účastní. Všetci sa dobre zabavili, ale aj vypotili nejaké to deko po Vianociach. Vynikajúca akcia, kde nerozhodovali výsledky, ale výborná nálada a priateľský duch. Touto cestou sa chcem v mene klubu Slávia Svidník poďakovať trénerovi Frankovi za výbornú myšlienku, samotným  rodičom a taktiež nášmu koordinátorovi Jozefovi Dirgovi za výborný guľáš, ktorý sám aj navaril. Moje poďakovanie však patrí ale aj pani riaditeľke Spojenej školy Makutovej, ktorá nám vytvorila skutočne vynikajúce prostredie a opäť raz svojim príkladným prístupom potvrdila, že jej na pohybe našej mládeže naozaj záleží“. Turnaja sa zúčastnilo 14 chlapcov a 18 rodičov. Tréner Franko rozdelil účastníkov do štyroch družstiev, ktoré odohrali zápasy každý s každým na dva hrané sety. Družstvá získali diplomy a členovia víťazného tímu si domov odniesli medaile. Keďže výsledky neboli dôležité, vyhrali všetci zúčastnení. V závere celej akcie sa všetci jednoznačne zhodli, že táto výborná myšlienka musí mať pokračovanie.


Týždenník DUKLA

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.