VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / V 4. kole nadstavby sme porazili Nitru 3:2

V 4. kole nadstavby sme porazili Nitru 3:2. Dobre sme vstúpili do zápase, keď sme sa ujali vedenia 1:0. Výrony členka Kuchárika a neskôr Čupku, ale aj zlepšená hra domácich spôsobila obrat a do vedenia 2:1 išla Nitra. Príchod Lamanca a Jurka vo štvrtom sete znamenal zvrat v stretnutí a po veľkej bojovnosti si vezieme z Nitry cenné víťazstvo. Do zápasu nastúpili ďalší odchovanec Goban, ktorý nahradil Ščerbu a podal veľmi dobrý výkon.  

VK Ekonóm SPU Nitra - VK Slávia Svidník 2:3 (-22, 22, 26, -21, -13)
133 min, rozhodovali: Pivarček, Tiršel, 120 divákov.
 
Marek Henček, tréner Nitry: "Po dlhšej prestávke sme nastúpili na z nášho pohľadu ťažký zápas. Mali sme to veľmi pekne rozohraté do stavu 2:1. Škoda, že sme nedokázali vyhrať aj ten štvrtý. Svidník hral v rozhodujúcich chvíľach odvážnejšie, do útokov šiel razantnejšie, to mu vychádzalo. My sme nevedeli brániť až tak dobre a o tých pár lôpt sme prehrali."
 
Peter Tholt, tréner Svidníka: "Tento zápas bol iný oproti predchádzajúcemu zápasu doma s Nitrou. Naťahovalo sa to, rozhodli maličkosti a my sme bojovnosťou a dobrou hrou v tajbrejku zápas vyhrali. Chcel by som pochváliť celý tím za bojovnosť a predvedený výkon."
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.