VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Svidnícki juniori valcujú naďalej

Svidnícki juniori valcujú naďalej

V uplynulú nedeľu bolo na programe druhé tohtoročné kolo v I. lige juniorov Východ, v poradí jedenáste. Súper menšie problémy domácim narobil iba v druhom stretnutí.

VK Slávia Svidník – VK Mirad PU Prešov 3:0 (18, 19, 5)
VK Slávia Svidník – VK Mirad PU Prešov 3:1 (17, 22, -22, 18)

Zostava Svidníka: Matúš Margicin, Stanislav Hvozda, Samuel Goč, Juraj Jurko, Tomáš Goban, Patrik Janovič, Tomáš Miščík, Ján Majcher, Damián Cuprišin, Šimon Gula, libero Dávid Hnat.

Marián Vitko, tréner VK Slávia: „V dvojzápase s Prešovom sme chceli potvrdiť naše tabuľkové postavenie, ktoré nám velilo získať obidve víťazstvá. V prvom súboji sme jeho priebeh kontrolovali bez problémov. V druhom zápase medzi chlapcami nastalo sebauspokojenie a v poli sme nedokázali vychytávať ulievky zo strany súpera. V treťom sete nám súper narobil dosť problémov, s ktorými sme sa ťažko vysporiadávali. Chlapci sa v tomto stretnutí presvedčili, že počas celého súboja musia byť koncentrovaní a disciplinovaní, pokiaľ chcú dosiahnuť dobrý výsledok."


Zdroj: Týždenník DUKLA 

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.