VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Giraltovčania si na jeden deň užijú extraligu mužov vo volejbale

Giraltovčania si na jeden deň užijú extraligu mužov vo volejbale

Vážení športoví priaznivci.
   
    Od nášho nástupu k svidníckemu volejbalu a prevzatia jeho kormidla ubehlo už 6 rokov. Nikdy som sa netajil, že mojou prioritou vo vedení klubu bude vždy výchova našej mládeže, našich detí, našej budúcnosti. Všetky aktivity klubu viedli k obrovskej podpore a silnej propagácii tohto krásneho športu hlavne u detí. Vstupné do 12 rokov zdarma, každoročná organizácia Medzinárodného dňa detí, Šou tréning na školách a iné podporné podujatia mali mať za následok zvýšený záujem vyrastajúcej mládeže o tento šport. Neskromne môžeme skonštatovať, že náš spoločný beh na dlhú trať má dnes vynikajúce a na tak malé mesto až neuveriteľné výsledky. V tomto roku mesto Svidník reprezentovalo na medzinárodnej úrovni Slovenskú republiku až 7 odchovancov svidníckeho volejbalu, čo je najviac volejbalistov na jedno mesto zo všetkých registrovaných klubov na Slovensku. Už druhý krát sme v celoslovenskom testovaní mládeže skončili na prvom mieste a pohľad na tabuľky jednotlivých vekových kategórii hovorí, že naše malé, no nádherné mesto dominuje vo všetkých svojich kategóriách na východe.Je to výsledok toho, že naše mesto disponuje s obrovsky kvalitným ľudským potenciálom nielen u detí, ale aj u trénerov, či realizačného tímu. No všetci si hlavne uvedomujme, že z minulosti sa žiť nedá a ako sa hovorí nechceme zaspať na vavrínoch. Musíme a chceme pozerať dopredu, hľadať nové myšlienky, námety, ale v prvom rade nové talenty. A tu je podstata môjho príhovoru, ako hlavného garanta volejbalovej mládeže vo Svidníku. Tento víkend 7. februára (sobota Nitra) a 8. februára (nedeľa Stará Ľubovňa) 2015, je naplánované dvojstretnutie na domácej palubovke. Pre podporu volejbalu v regióne a šancu prilákať nové volejbalové talenty do nášho klubu, sme pod dohode zainteresovaných sobotňajší zápas presunuli do neďalekých Giraltoviec. Vás Svidníčanov, verných fanúšikov však nechceme ukrátiť ani len o jediný zápas a preto sú pripravené dva autobusy, ktoré vám budú k dispozícii bezplatne na tento zápas.  

    Verím, že naša myšlienka podpory volejbalu a dlhodobej výchovnej stratégie nájde u vás, našich verných fanúšikov pochopenie a naše spoločné úsilie bude viesť k ešte stabilnejšiemu volejbalovému postaveniu nášho klubu na Slovensku a vo všetkých z nás bude aj v budúcnosti obrovská hrdosť, že aj v takomto malom meste dokážeme spoločným úsilím a vzájomnou podporou vychovávať množstvo volejbalových talentov.

 
Ďakujem za pochopenie

Ján Hirčko
štatutár VK Slávia Svidník


POZVÁNKA NA VOLEJBAL
Muži: 7.2.2015, Slávia Svidník- SPU Ekonóm Nitra,17:00 hod (Hala I. Nováka Giraltovce)
Juniori: 7.2.2015, Slávia Svidník- Chemes Humenné,11:00 a 13:00 hod (Hala I. Nováka Giraltovce)

Odchody autobusov 7.2.2015 o 15:45, od daňového úradu vo Svidníku

 

 

Súvisiace fotogalérie

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.