VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Prehra po slabom výkone s Ľubovnou

VK Slávia Svidník - VKM Stará Ľubovňa 1:3 (-10, -21, 12, -15)
87 min, rozhodovali: Sluk a Čuňočka

Svidník: Jurko 0, Kuchárik 6, M. Mikula 10, Labik 5, Skasko 8, Goban 5, libero Vitko (Krazalkovič 0, Lamanec 5, S. Soták 1). Tréner: P. Tholt.

St. Ľubovňa: S. Lampart 3, Malachovký 13, Fecko 17, Lacek 8, Kuchař 9, Matušovský 4, libero M. Senko (Folvarčík 0). Tréner: J. Senko.


Po sobote, kedy Svidník vyhral s Nitrou 3:0 a St. Ľubovňa rovnakým pomerom podľahla Košiciam, sa hral v nedeľu pod Duklou z pohľadu štatistického priebehu divoký zápas. Hostia vleteli do stretnutia ako uragán, keď v prvom sete položili základ pre jeho zisk päť a sedembodovou sériou, čím dokonalým spôsobom zmrazili súpera. Druhý set sa do stavu 15:15 niesol v maximálne vyrovnanom duchu, no St. Ľubovňa uhrala pri podaní Kuchařa štyri lopty a tento moment sa ukázal ako rozdielový. Domáci dvihli bojovú zástavu až v treťom dejstve, ktoré získali na 12, ale ani tento moment nestačil na to, aby pod nohami zacítili pevnú pôdu. Hráči hostí sa okamžite otriasli a v štvrtom sete mali dianie na palubovke opäť  pod jasnou kontrolou. 


Peter Tholt (tréner Svidníka): „Do zápasu sme vstúpili veľmi zle. Zle sme servovali, zle sme prihrávali a nechytili sme sa ani v jednej činnosti. St. Ľubovňa vyhrala zaslúžene.“

Ján Senko (tréner St. Ľubovne): „Do zápasu sme vstúpili koncentrovaným a kolektívnym výkonom. Domácich sme v prvých dvoch setoch zatlačili servisom, čím sme im nedovolili rozvinúť ich útočné kombinácie. V treťom sete sme síce poľavili v koncentrácii na prihrávke a hoci Svidník znížil, jeho hráčov to nenakoplo natoľko, aby sa vrátili do zápasu. V štvrtom sete sme opäť veľmi dobre servovali, kým súper sa trápil na prihrávke. Dnes vyhral ten, kto urobil menej chýb a to sme boli my.“

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.