VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / V príjemnom prostredí úspešný výsledok

V príjemnom prostredí úspešný výsledok
 
Stretnutia 12. kola I. ligy juniorov Východ odohrali mladí Svidníčania v rámci propagácie volejbalu v Mestskej športovej hale I. Nováka v Giraltovciach.
 
VK Slávia Svidník – VK Chemes Humenné 3:0 (11, 21, 22)
VK Slávia Svidník – VK Chemes Humenné 3:1 (17, -23, 20, 17)
 
Zostava Svidníka: Juraj Jurko, Patrik Lamanec, Tomáš Miščík, Michal Ščerba, Stanislav Jurko, Ján Majcher, Noro Koreň, Samuel Goč, Matúš Margicin, Damián Cuprišin, Maroš Blanár, Dávid Hnat, Šimon Gula, Stanislav Hvozda, Patrik Janovič.
 
Marián Vitko, tréner VK Slávia: „Súper pricestoval v oklieštenej zostave iba so šiestimi hráčmi. V prvom zápase sme nastúpili v plnej sile a herná prevaha bola jednoznačne na našej strane. V ďalších setoch sme dali príležitosť všetkým hráčom. Postupne sa hra vyrovnávala, čomu prispelo aj sebauspokojenie v našom mužstve. No nakoniec sme obidva zápasy doviedli do víťazného konca. Vážim si prístup starších hráčov, ako J. Jurko, P. Lamanec, J. Majcher  a N. Koreň, ktorých podvečer čakal ešte súboj v extralige. Chlapci sa aj v tomto súboji presvedčili, že žiadneho súpera nemôžu podceniť a musia byť neustále koncentrovaní a hrať zodpovedne. V Giraltovciach nás čakalo veľmi príjemné prostredie, prišlo aj pomerne dosť divákov, ktorí nás aj povzbudzovali. Mali tak možnosť zažiť atmosféru juniorskej ligy. Podmienky v hale boli na veľmi vysokej úrovni takže môžeme byť s prostredím a nakoniec i s dosiahnutými výsledkami spokojní."
 
Zdroj: Týždenník DUKLA
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.