VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Po domácej prehre hladké víťazstvo v Košiciach

VK KDS Šport Košice - VK Slávia Svidník 0:3 (-20, -23, -13)
70 min, rozhodovali: Sluk, Drobňák, 250 divákov.

Košice: Kasperkevič 2, Digaňa 3, R. Németh 6, Savio 9, Škvarek 3, Kríž 6, libero Haky (Vokál 4, Maroš Sopko 2, P. Šimoňak 0). Tréner: R. Škvarek.
Svidník: Jurko 5, M. Mikula 10, Labík 10, Lamanec 11, Skasko 11, Goban 4, libero Vitko (Sčerba 1, Kuchárik 0, Soták 2). Tréner: Peter Tholt.
 
Hostia zo Svidníka jednoznačne potvrdili úlohu favorita v tomto zápase. Prvý set mali stále pod kontrolou a s prehľadom ho vyhrali. Druhý set bol až do záveru vyrovnaný a domáci veľmi chceli, záver však nezvládli a tesne prehrali. V treťom sete domáci Košičania úplne odišli a hostia ho zaslúžene vyhrali.
 
Radoslav Škvarek, tréner VK KDS – šport Košice: "Zlyhali sme na ako na príjme, tak aj na prihrávke. Musíme ešte zabojovať o play – off."
 
Peter Tholt, tréner Svidníka: "Som hrdý na svojich zverencov a hlavne som rád, že po poslednej prehre sme sa rýchlo spamätali. Boli sme jednoznačne lepší."
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.