VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / V Nitre bez kapitána Mikulu prehra

VK Ekonóm SPU Nitra - VK Slávia Svidník 3:1 (-17, 21, 20, 13)
90 min, rozhodovali: Novotný a Fiľo, 150 divákov.
 
Nitra: Petrík 2, Mikušovič 13, Hoďák 3, Galandák 2, Ludha 21, Marciš 11, libero Turis (Sťahuliak 8, Hláčik 1, Valent 0, Zápala 6). Tréner: Ľ. Paška.

Svidník: Ščerba 3, Labík 6, Lamanec 11, Goban 10, Skasko 14, Soták 2, libero Vitko (Jurko 0, Kuchárik 9, Majcher 0, Krazalkovič 0). Tréner: P. Tholt.
 
Ľubomír Paška, zastupujúci tréner Nitry: "Chcem pochváliť všetkých chalanov za kolektívny výkon a dá sa povedať, že od druhého setu  odviedli maximálny výkon. Výborný volejbal, verím, že to je ďalší krok k play off. V každom prípade je tento výsledok aj veľkou zásluhou nášho metodika Mareka Kardoša. Chalani sa znova reštartli a dostali sa do hernej pohody, viac si veria a myslím si, že tá vzájomná spolupráca prináša ovocie, ale to už musia diváci a všetci ostatní zhodnotiť sami."
 
Peter Tholt, tréner Svidníka: "Prvý set sme začali veľmi dobre, hrali sme dobrý volejbal, avšak vlastnými chybami sme sa dostali do útlmu. Výkonom sme upadali a upadali a v podstate sa nenašiel žiaden hráč, ktorý dokázal zdvihnúť bojovú zástavu a dostať nás herne a emočne vyššie."
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.