VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Víťazstvo v Starej Ľubovni

VKM Stará Ľubovňa - VK Slávia Svidník 0:3 (-22, -22, -23)
74 min, rozhodovali: Andrejčák a Niklová.
 
Stará Ľubovňa: Lampart, Malachovský,Fecko, Kseňák, Buvalič, Kuchář, libero M. Senko (Nemergut, Folvarčík). Tréner: J. Senko.
Svidník: Jurko, Kuchárik,Ščerba, Majcher, Skasko, Goban, libero Vitko (Labík). Tréner: P. Tholt.
 
Zápas priemernej úrovne sa niesol v znamení miernej prevahy Svidníka, ktorý vždy v pravý čas dokázal obrátiť vývoj zápasu vo svoj prospech. Domácim opäť chýbala iskra, body získavali veľmi ťažko, naopak veľmi ľahko ich hneď strácali po katastrofálnej prihrávke. V zápase jasne dominoval ľavoruký Jakub Kuchárik, ktorého domáci nedokázali zastaviť. Družstvo Svidníka ma play-off vo vrecku, tréner dal príležitosť ukázať sa aj nádejným kadetom a juniorom, a tí rozhodne nesklamali. Družstvu Starej Ľubovne už ostáva iba dúfať, že budúci ročník vybojujú v baráži.
 
Ján Senko, tréner S. Ľubovne: "Žiaľ, pokračujeme v slabých výkonoch, hráči hrajú bez emócií, opäť neskutočne slabá  prihrávka, z čoho sa ťažko vytvárali pozície pre úspešný útok. čaká nás ťažká robota pripraviť družstvo na nie jednoduchú baráž."
 
Peter Tholt, tréner Svidníka: "Mám radosť z víťazstva s dvojicou kadetov a juniorov v základnej zostave. Najviac ma teší samotný prejav družstva."
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.