VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Opäť bez Mikulu a opäť víťazne

VK Slávia Svidník - VK KDS Šport Košice 3:2 (-22, 17, -21, 20, 11)
118 min, rozhodovali: Drobňák a Servický

Svidník: Soták 1, Ščerba 15, Labik 11, Lamanec 21, Goban 13, Skasko 14 (libero Vitko, Jurko 6, Majcher, Mikula 2). Tréner: P. Tholt.

Košice: Škvarek 6, Savio 7, Németh 16, Križ 17, Kasperkevič 2, Digaňa 13 (libero Haky, Sopko 3). Hrajúci tréner: R. Škvarek.
 
Pred posledným kolom skupiny o 7. – 10. miesto bol výsledkový imperatív na strane Košičanov, ktorí pre účasť v play off potrebovali vyhrať, aby mali osud vo vlastných rukách a práve tento fakt sa pre nich ukázal ako zaväzujúci natoľko, že misiu pod Duklou nezvládli. Domáci pokračovali v dobrých výkonoch z posledných vystúpení a hoci v tomto súboji dvakrát prehrávali, duel predsa len doviedli do víťazného konca.
 
Peter Tholt, tréner Svidníka: "V prvom rade som rád, že sme vyhrali, čím sme predišli prípadným špekuláciám. Dnes sme nastúpili s mladíkmi, ktorí nesklamali, pretože vo všetkých herných činnostiach sme boli lepší.  Košiciam budem v baráži držať palce a verím, že sa v extralige udržia."
 
Radovan Škvarek, hrajúci tréner Košíc: "Takýto dôležitý zápas sme si nemali nechávať na posledné kolo, o play off sme mali rozhodnúť skôr. Počas celého stretnutia sme boli vo veľkom napätí, ktorého sme sa nedokázali zbaviť, hoci sme hrali proti juniorom bez Mikulu.“
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.