VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Mladší žiaci na v Humennom jasne dominovali

Mladší žiaci na v Humennom jasne dominovali
 
Mladší žiaci Slávia Svidník sa predstavili na pôde Humenného. Turnajovým spôsobom si zmerali sily so svojimi rovesníkmi z Prešova a Humenného. Ani jeden zo súperov však mladých Svidníčanov nepreveril a po jasných výsledkoch si odviezli prvé body do tabuľky skupiny Východ.
 
VK Slávia Svidník – VK PU MIRAD Prešov 3:0 (9,8,5)

Tréner Svidníka J. Cahajla: „V zápase od začiatku nebolo pochýb o tom, kto bude pánom na ihrisku. Postupne sa do zápasu dostala aj lavička a ani druha vlna hráčov nechybila. Chlapci vynikali na podaní, smeči, výborne bránili a aj keď to bude znieť trocha povrchne, nebolo o čom. V zápase sme úplne dominovali a súpera deklasovali“.
 
VK Chemes Humenné- VK Slávia Svidník 0:3 (-17,-11,-13)

Tréner Svidníka J. Cahajla: „Ani tento zápas nás nepreveril.  Chlapci boli až na malý výpadok na začiatku prvého setu jasne lepší a po oddychovom  čase prišiel svidnícky uragán. Od tej chvíle to už bola iba otázka času koľko súperovi nadelia. Humenné sme zdolali rozdielom triedy. Kvalitné podanie hlavne v podaní Miša Kmiťa, ku ktorému sa výborným výkonom postupne pridávali Jankanič, Suchanič, Vitko, Kačmár, Michalič a aj lavička Vaško, Želizňák, Pavelčák, Bujdoš, Biskup a Magera“. 
 
Zdroj: Týždenník DUKLA
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.