VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Starší žiaci Slávia Svidník víťazmi skupiny Východ

Starší žiaci Slávia Svidník víťazmi skupiny Východ 
 
Dvojnásobný úradujúci majster Slovenska žiaci VK Slávia Svidník A sú už tri kola pred koncom základnej skupiny Východ jej predčasným víťazom. Rozhodla o tom sobota, keď v derby zápase proti Humennému porazili mladí Svidníčania svojho večného rivala dva krát 3:1.   
 
VK Slávia Svidník A - ŠK CHemes Humenné 3:1  (18,-22,17,15)
Zostava Svidník: Goč S. 22, Jurko S. 7, Paňko S. 4,  Kmiť J. 11, Jankanič A. 10, Bľacha L. 6, libero  Vitko R., (Suchanič M, Mikitka A, Markovič S., Koreň L., Fek F.)
 
VK Slávia Svidník A - ŠK CHemes Humenné 3:1  (-21,20,21,11)
Zostava Svidník: Goč S. 18, Jurko S. 8, Paňko S. 5,  Kmiť J. 10, Jankanič A. 11, Bľacha L. 3, libero  Vitko R., (Suchanič M, Mikitka A, Markovič S., Koreň L., Fek F.)
 
Tréner Slávie R. Paňko: „Až na drobné zaváhania bol priebeh obidvoch zápasov v náš prospech. Výborní sme boli na servise, keď sme v prvom zápase uštedrili súperovi  15 es. V druhom ich bolo 14. Chlapci pôsobili na ihrisku veľmi sebavedomo a aj keď vedeli, že víťazstvo nám môže už definitívne zabezpečiť vedúce postavenie v tabuľke žiackej ligy, vôbec im to nezväzovalo ruky. Do súpera sa zahryzli a všetci hráči podali jeden zo svojich lepších výkonov. V tomto dvojzápase chcem vyzdvihnúť výkon Kmiťa, Goča, Paňka a Jankaniča. Som na chlapcov hrdý, že po celotýždňovej príprave sa dokázali na zápas pripraviť maximálne koncentrovaní, s cieľom zvíťaziť. Chcem sa poďakovať chlapcom, ale aj divákom, ktorí prišli podporiť náš tím“.
 
Zdroj: Týždenník DUKLA
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.