VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Začiatkom mája majstrovský turnaj v Trenčíne

Začiatkom mája majstrovský turnaj v Trenčíne

V poslednom kole základnej časti I. volejbalovej ligy juniorov skupiny Východ hostili mladíci VK Slávia neďalekých susedov. Tréner na toto stretnutie nominoval až pätnástich hráčov. Záverečným súťažným podujatím pre nich bude finálový turnaj o Majstra Slovenskej republiky pre tento súťažný ročník, ktorý sa odohrá v dňoch 1. až 3. mája v Trenčíne.
 
VK Slávia Svidník – VKM St. Ľubovňa 3:0 (11, 18, 14)
VK Slávia Svidník – VKM St. Ľubovňa 3:0 (17, 16, 22)

Zostava Svidníka: Stanislav Jurko, Maroš Blanár, Šimon Gula, Tomáš Miščík, Patrik Janovič, Tomáš Goban, Patrik Lamanec, Norbert Koreň, Michal Ščerba, Samuel Goč, Stanislav Hvozda, Matúš Margicin, Dávid Hnat, Damián Cuprišin, Martin Čupka.

Marián Vitko, tréner VK Slávia: „V prvom z dvojice súbojov sme nastúpili v najsilnejšej zostave a bez väčších problémov sme v ňom dokázali zvíťaziť. V ďalšom priebehu som dal príležitosť aj ďalším nominovaným hráčom. Aj napriek tomu, že súper nastúpil bez dvoch hráčov (Malachovský, Nemergut), sme dokázali získať povinné víťazstvá a potvrdiť tak naše aktuálne tabuľkové postavenie.“
 
Zdroj: Týždenník DUKLA
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.