VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Súťažou prešli bez straty čo len setu

Súťažou prešli bez straty čo len setu

V sobotu odohrali kadeti VK Slávia Svidník posledné dvojstretnutie M SR oblasť Východ v tomto súťažnom ročníku. Predstavili sa na palubovke druhého mužstva aktuálnej tabuľky.

ŠK Chemes Humenné – VK Slávia Svidník 0:3 (-12, -15, -28)
ŠK Chemes Humenné – VK Slávia Svidník 0:3 (-23, -15, -27)

Zostava Svidníka: Samuel Goč, Stanislav Hvozda, Michal Ščerba, Tomáš Goban, Šimon Gula, Matúš Margicin, Samuel Paňko, Alex Klement, Samuel Holinga, Damián Cuprišin, Maroš Blanár.

Marián Vitko, tréner VK Slávia: „Podľa tabuľkového postavenia proti sebe nastúpili dve najúspešnejšie mužstvá tejto skupiny. Do prvého súboja sme nastúpili sebavedomo a súper mal obrovský problém odolať tlaku našich hráčov na servise. V treťom sete nastalo v našich radoch uspokojenie, čo súper využil  a tretí set sme získali až v dramatickej koncovke. V druhom stretnutí sme výkon z prvého zápasu nedokázali zopakovať, našej hre chýbalo väčšie nasadenie a agresivita. No aj to stačilo na to, aby sme aj tento súboj zvládli. V skupine sme odohrali dvadsať stretnutí a nestratili sme v nich ani set. A tak na Majstrovstvá Slovenskej republiky zo skupiny Východ postupujeme z prvého miesta. Záverečný turnaj o majstrovský titul sa uskutoční 22. až  24. mája 2015 v našej športovej hale vo Svidníku."

Zdroj: Týždenník DUKLA

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.