VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Unikátne! Hráči Svidníka majú na dresoch vlastné tváre

Unikátne! Hráči Svidníka majú na dresoch vlastné tváre

Extraligista zo Svidníka sa na novú sezónu 2015/2016 pripravoval nielen na palubovke, ale tradičný účastník najvyššej mužskej volejbalovej súťaže uspel aj na marketingovom poli. Keďže vedenie klubu a spoločnosť Agro-Eko Farma sa dohodli na exkluzívnej forme spolupráce, budú všetky tímy vystupovať pod názvom Agro-Eko Farma Slávia Svidník. Logo spoločnosti bude jedným z dominantných symbolov originálnej sady dresov.  

Volejbalisti Agro-Eko Farma Slávia Svidník majú už pred odohratím prvého zápasu v novej sezóne isté jedno prvenstvo, ktoré získali vďaka kolekcii dresov, aké v našej extralige nemajú obdobu. Svidníčania sa inovatívnych marketingových myšlienok nikdy nebáli, naopak sami udávali trendy, ako napr. v súťažnom ročníku 2013/2014. V najúspešnejšej klubovej sezóne nastupovali v dresoch bez rukávov a partia okolo Martina Sopka získala strieborné medaily. Pred začiatkom aktuálnej sezóny posunuli svoju kreativitu ešte ďalej, pretože nová kolekcia je naozaj unikátna, a to nielen v slovenských pomeroch. Hráči budú mať totiž po bokoch dresov obrysy vlastných tvárí. Niečím podobným sa môže pochváliť iba víťaz Ligy majstrov poľský Belchatow a... Svidníčania. „Chceli sme dresy niečím oživiť a verím, že sa to podarilo. Tak ako sme pred troma rokmi prišli na Slovensku prví s dresmi bez rukávov, chceme tento rok podporiť volejbalový marketing tvárami hráčov. Volejbal sa robí v prvom rade pre ľudí, preto verím, že si táto kolekcia nájde svojich priaznivcov hlavne medzi nimi,“ uviedol predseda predstavenstva Agro Eko Farma Slávia Svidník Ján Hirčko, ktorý by sa aj touto cestou chcel poďakovať za profesionálne grafické spracovanie technickému partnerovi spoločnosti ATAK.

Ako prví si nové dresy obliekli univerzál Jakub Kuchárik a libero Marián Vitko, ktorí volejbalové povolanie vymenili za fotomodeling. „Nové dresy sú naozaj nádherné. Priznám sa, doteraz som nič podobne nevidel a o to viac ma teší, že sme s týmto nápadom prišli v našej extralige ako prví. Samozrejme, dresy za nás zápasy vyhrávať nebudú, preto ich vnímame motiváciu, aby ľudia hovorili pozitívne viac o našej hre, ako o tom, čo máme oblečené,“ zdôraznil s úsmevom Marián Vitko.

Počas fotenia si obidvaja hráči zaspomínali aj na klubový kalendár z roku 2012, kedy sa volejbalisti Slávie ukázali, ako ich fanúšičky z palubovky nepoznali. Keďže M. Vitko vtedy v kádri nebol, ak by teraz niekto tento nápad oprášil, dvakrát by sa prehovárať nenechal. „Priznám sa, pred objektívom mi nebolo všetko jedno, lebo tieto pózy mi nie sú vlastné, ale o to viac srandy sme si s Kubom užili. Pokiaľ by prišla ponuka nafotiť kalendár, dal by som sa nahovoriť. Pamätám si, akú odozvu vtedy vyvolal a keďže aj naša hráčska generácia patrí medzi džentlmenov, radi to pre radosť našich fanyniek urobíme opäť,“ dodal dobre naladený M. Vitko.  

 

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.