VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Na úvod víťazstvo v Starej Ľuvovni

VKM Stará Ľubovňa - Agroekofarma Slávia Svidník 0:3 (-25, -22, -19)

79 min, rozhodovali: Čuňočka a A. Sluk

S. Ľubovňa: Faron 5, S. Lampart 2, Malachovský 11, Folvarčík 2, Šoltys 8, R. Németh 7, libero Bednarčík (Buvalič 1, Bednarčík 0). Tréner: J. Senko.

Svidník: J. Hriňák 1, M. Mikula 13, Labik 11, Kuchárik 7, Ščerba 4, Skasko 8, libero Vitko (S. Soták 0, Lamanec 6, Goban 2, Smolej 0, Majcher 0). Tréner: P. Tholt.

Do zápasu aktívnejšie vstúpili domáci, v prvom sete viedli až do záveru setu o 3-4 body, koncovku lepšie zvládli hostia a ujali sa vedenia 1:0. Druhý set bol tiež vyrovnaný, záver si opäť naklonili Svidníčania a vyhrali aj 2. set. V treťom už dominovali hostia a zo Starej Ľubovne si odvážajú prvé 3 body.

Ján Senko, tréner Starej Ľubovne: „V prvom sete sme ich mali na lopate, hrali sme veľmi dobre, ale bohužiaľ nezvládli sme druhú fázu setu a tam sme robili dosť veľa osobných chýb. A to sa nemôže proti takému súperovi stať. Koncovky sú naša Achilova päta, musíme ich uhrávať, lebo inač sa ťažko vyhrávajú zápasy.“

Peter Tholt, tréner Svidníka: „Bol to klasický prvý extraligový zápas. My sme začali veľmi nervózne, dlho nám trvalo, kým sme sa dostali do svojej hry. Víťazstvo 3:0 je veľmi dôležité a má svoju váhu.“  

Súvisiace fotogalérie

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.