VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Prehra v Prešove

VK Mirad PU Prešov - VK Slávia Svidník 3:0 (16, 17, 18)
72 min, rozhodovali: Servický a Porvazník, 350 divákov.
Prešov: Halaj 3, Lux 16, Macko 13, Rajduga 4, Drobňák 7, Červeň 7, liberá T. Lampart a Pavlinský (Peleščák 1, Mikovčík 0, Digaňa 0). Tréner: Ľ. Šalata.
Svidník: Skasko 3, J. Hriňák 2, M. Mikula 10, Labik 4, Kuchárik 8, Goban 2, libero Vitko (Ščerba 4, Smolej 0, S. Soták 0, Lamanec 0, Majcher 0). Tréner: P. Tholt.

Ľuboslav Šalata, tréner Prešova: "Po prehre v Košiciach sme sa chceli vrátiť na víťaznú vlnu. Zámer, s ktorým sme do zápasu nastúpili sa nám podarilo realizovať. Chlapci dodržiavali taktické pokyny a donútili nátlakovou hrou na servise a bloku súpera k chybám. Do polovičky prvých dvoch setov bola hra celkom vyrovnaná, ale v záveroch setov sme mali jednoznačne navrch. V treťom sete sme si hneď na začiatku vytvorili mierny náskok a na ihrisko sa dostali postupne všetci striedajúci hráči, ktorí set dotiahli pohodlne do víťazného konca."

Peter Tholt, tréner Svidníka: "Dostali sme sa pod tlak dobre hrajúceho súpera a v druhých poloviciach prvých dvoch setov sme urobili chyby a skúsený súper nám stále odskočil na pohodlný rozdiel."

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.