VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Spartak Myjava - Agroekofarma Slávia Svidník 3:0 (21, 23, 23)

Spartak Myjava - Agroekofarma Slávia Svidník 3:0 (21,23,23)

Zápas trval: 70 minút, rozhodovali: M. Sarka a L. Královič, 250 divákov.
Myjava: Hauer 1, Mračko 12, Piovarči 10, Katona 6, Pokopec 10, libero Vydarený (Konc 1, Leškanič 0, Müller 0). Tréner: M. Pipa.
Svidník: Soták 0, Mikula 15, Skasko 4, Lamanec 14, Ščerba 5, Labik 5, libero Vitko (Majcher 0, J. Hriňák 2). Tréner: P. Tholt.

Na palubovke Spartaku Myjava sa odohralo veľmi podpriemerné extraligové stretnutie. Od začiatku zápasu sa prejavila väčšia skúsenosť a kvalita na strane Myjavy. Svidník bojoval celý zápas, ale na domácich to nestačilo. Veľa nevynútených chýb a nepresných podaní na oboch stranách nepriniesol kvalitný volejbal. Potešilo snáď iba zapojenie mladých hráčov na oboch stranách.

Martin Pipa, tréner Myjavy: "Som rád, že sme zvíťazili bez straty setu. Kvalita zápasu bola slabá, no 3 body berieme. Zajtra nás čaká zápas proti VKP Komárno. Pokiaľ chceme byť úspešní, musíme zahrať kvalitnejšie ako dnes."

Peter Tholt, tréner Svidníka: "Som veľmi sklamaný výkonom a prístupom mojich hráčov. Toto si preberieme spolu s hráčmi v kabíne, takto odovzdaný zápas si z našej strany je trestuhodný. Domácim blahoželám k 3 bodom."
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.