VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / AGROEKOFARMA Slávia Svidník je už minulosťou

AGROEKOFARMA Slávia Svidník je už minulosťou

Spolupráca medzi spoločnosťou AGROEKOFARMA Dr. Žáka a Volejbalovým klubom Slávia Svidník je už minulosťou. O jednostrannej výpovedi marketingovej zmluvy so spoločnosťou AGROEKOFARMA sa vedenie svidníckeho extraligistu rozhodlo na základe hrubého porušenia marketingových dohôd.

Volejbalový klub Slávia Svidník dohrá túto extraligovú sezónu 2015/2016 pod starým názvom VK Slávia Svidník. Klub sa po štvormesačnej spolupráci rozhodol so spoločnosťou AGROEKOFARMA viac už nespolupracovať.  „Volejbalový klub Slávia Svidník je vo volejbalovom prostredí silná a uznávaná značka, ktorú sme sa dlhé roky snažili budovať nielen my, ale aj naši predchodcovia. To, že sa náš doterajší marketingový partner pán Žák bez predchádzajúcej konzultácie rozhodol sadnúť si na lavičku nášho konkurenta z Nitry a zároveň Starej Ľubovne, je hrubým porušením nielen marketingových dohôd, ale aj športovej logiky. Pre klub, ako pre každého športovca, je nemysliteľná situácia, aby si generálny partner Svidníka sadol na lavičku našich priamych konkurentov ako zdravotník a pomáhal im dosiahnuť lepší výsledok aj proti nám. Toto nemá nič spoločné s profesionálnym športom", uviedol dôvod vypovedania zmluvy zo strany klubu jeho predseda Ján Hirčko. Podľa slov hlavy svidníckeho volejbalu strata generálneho partnera neotrasie so stabilitou klubu. „Vypovedaním zmluvy a stratou marketingového partnera volejbal samozrejme vo Svidníku nekončí. Fungovanie Volejbalového klubu Slávia Svidník nikdy nestálo a ani nepadalo na spolupráci s pánom Žákom. Za doterajšiu spoluprácu mu v mene klubu samozrejme ďakujem, ale i keď sú peniaze v športe veľmi potrebné, nedá sa za ne kúpiť všetko. Volejbalový klub Slávia Svidník sa dištancuje od akýchkoľvek ďalších aktivít nášho už bývalého marketingového partnera pána Žáka“.

                                                                                                 
VK Slávia Svidník

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.