VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Spartak UJS VKP Komárno - VK Slávia Svidník 3:1 (-17, 16, 20, 19)

Spartak UJS VKP Komárno - VK Slávia Svidník 3:1 (-17, 16, 20, 19)
Zápas trval: 88 minút, rozhodovali: L. Královič a M. Juráček, hralo sa v Bratislave, PKO
Komárno: Pělucha 4, Hollý 5, Hrušík 2, Tarabus 8, Horník 19, Kišš 14, libero Ľ. Nemec (Rehák 9, Demčák 1, T. Patúc 0, Nociar 0). Tréner: D. Oravec.
Svidník: Skasko 6, J. Hriňák 1, M. Mikula 11, Labík 9, Lamanec 15, Ščerba 1, libero Vitko (Goban 7, Smolej 0, Majcher 1, Soták 0). Tréner: P. Tholt.

Komárňania chceli jednoznačne odplatiť súperovi prehru z prvého merania síl v tejto sezóny, kedy Svidníčania doma zdolali Komárňanov 3:2 a aj v bratislavskom PKO začali nebojácne a vyhrali prvý set. Potom však zverenci Daniela Oravca spresnili hru, otočili vývoj skóre a aj keď najmä tretí set bol vyrovnaný, skúsenejší domáci ho získali vo svoj prospech a napokon aj štvrtý, čím nestratili doma ani bod a pripísali si cenné víťazstvo nad bojovným tímom zo Svidníka.

Daniel Oravec, tréner Komárna: "Prvý set sme začali vlažne a aj sa nám to vypomstilo, keďže ho súper získal zaslúžene vo svoj prospech. Chalani už boli asi mysľou na zápase proti Košiciam, no najprv sme museli zvládnuť tento. Možno aj preto sme počas celého duelu pôsobilo kŕčovito, ako keby sme sa šetrili na nedeľný zápas. Napokon sme však zápas proti Svidníku nepustili z rúk, v druhom sete sme hru a pomer setov vyrovnali a v závere sme sa mohli tešiť po kostrbatom výkone z víťazstva 3:1. “

Peter Tholt, tréner Svidníka: "V prvom sete sme vynikali bojovnosťou a nasadením a aj sme ho získali vo svoj prospech. Podobne sa nám darilo aj vo väčšej časti tretieho setu, no súper sa rozohral natoľko, že nám ho nedovolil získať a možno sme v koncovkách setov doplatili aj na menšiu skúsenosť mojich chlapcov. Veríme, že v nedeľnom domácom zápase proti Prievidzi sa nám bude viac dariť a podáme ešte bojovnejší výkon.“

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.