VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / VK Prievidza - VK Slávia Svidník 0:3 (-21, -23, -20)

Volejbalisti VK Slávia Svidník vyhrali v dnešnom zápase 5. kola extraligy mužov skupiny 6.-9. na palubovke VK Prievidza 3:0.

Extraliga mužov - skupina o 6.-9. miesto - 5. kolo:
VK Prievidza - VK Slávia Svidník 0:3 (-21, -23, -20)
Zápas trval: 77 min, rozhodovali: Vaško, Čuntala, 200 divákov.

Prievidza sa chcela víťazstvom posunúť na šieste miesto, ale po výkone, aký predviedla sa musí uspokojiť so siedmim miestom..... Návrat do zlých, starých koľají predviedli domáci hráči.Videli sme množstvo nevynútených chýb, nedorozumenia na ihrisku a opäť veľa pokazených podaní. Svidník bojoval, v poli sa prekonával a s výnimkou tretieho setu, v ktorom takmer pustil jasné víťazstvo, ukázal chuť hrať volejbal, čo na druhej strane nebolo vidieť.

Roman Kašša, tréner Prievidze: "Súper vynikajúco bránil, tlačil nás podaním, čo bolo naším plánom robiť, vyhadzovali sme sa do autov, kopili chyby na útoku. V rozhodujúcich fázach sme na Svidník nemali žiadnu šancu.Súper bojoval, mal radosť z hry, čo sa o nás nedá povedať."

Peter Tholt, tréner Svidníka: "Som rád, že sme sa rehabilitovali za Trenčín, Chalanov môžem za to pochváliť, ale urobili sme aj  niekoľko chýb v medzihre. Hlavne tretí set sme takmer prehrali, aj keď sme vysoko viedli. Po strate koncentrácie nám pomohli chyby Prievidze, ale som rád , že sme vyhrali, hlavne po tej prehre v Trenčíne."

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.