VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Svidník sa chce so sezónou rozlúčiť poctivým výkonom

Svidník sa chce so sezónou rozlúčiť poctivým výkonom

Pred posledným zápasom v sezóne sú karty pre VK Slávia Svidník a COP Trenčín rozdané jasne. Po prehre 0:3 potrebujú Svidníčania vyhrať za tri body a ešte k tomu zvládnuť zlatý set. 

Volejbalisti Svidníka v aktuálnej sezóne viackrát potvrdili, že ich volejbalové kvality majú vysokú úroveň. Pred mladým tímom stojí v zápase o konečné 7. miesto výzva zhodiť zo seba bremeno posledných neúspešných výsledkov a rozlúčiť sa so súťažným ročníkom víťazstvom. „V situácii, ako je táto, je dôležité odohrať zápas s chuťou, preto som zmenil tréningový proces, ktorý prebiehal viac zábavnou formou so zapojením aj iných doplnkových športov. Dôležité bude, ako sa vyvinie situácia okolo Jakuba Hriňáka, pretože podľa jeho slov chce veľmi nastúpiť. Na piatkovom tréningu si vyskúša plnú záťaž a podľa toho, ako sa bude cítiť, sa rozhodneme, no už len jeho prítomnosť na lavičke bude veľkým prínosom,“ uviedol tréner VK Slávia Svidník Peter Tholt.  

Pri rozlúčke so sezónou sa budú hráči Slávie spoliehať aj na silnú fanúšikovskú podporu. Chémia medzi nimi funguje už niekoľko rokov fantastickým spôsobom, preto sa chce mužstvo rozlúčiť poctivým výkonom a úspešným výsledkom. Naši fanúšikovia, ktorí nám fandili vždy v hojnom počte, nám vytvorenou kulisou vo viacerých domácich zápasoch výrazne pomohli. Za túto podporu sa im chceme teraz odvďačiť dobrým volejbalom. Keď budú odchádzať spokojní oni, budeme spokojní aj my. Hernou kvalitou máme na to, aby sme manko z Trenčína zmazali, preto sa pozitívne naladíme a  nájdeme v sebe v neľahkej situácii dostatok vnútornej sily na zvrat, pretože prívlastok posledný zápas by mohol mať aj vážnejší rozmer,“ zdôraznil P. Tholt. 

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.