VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkSvidníčania budú hrať v televíznom zápase aj o voľno cez víkend

Svidníčania budú hrať v televíznom zápase aj o voľno cez víkend
30.09.2015
Agro-Eko Farma Slávia Svidník vstúpila do novej sezóny víťazne. Blokár Miloš Labik prispel k výhre svojho tímu pomerom 3:0 siedmimi blokmi.

VK Slávia SvidníkPo obrate v prvom sete vstúpil Svidník do sezóny hladkým víťazstvom

Po obrate v prvom sete vstúpil Svidník do sezóny hladkým víťazstvom
29.09.2015
Hráči Agro-Eko Farma Slávia Svidník pokrstili nové dresy, na ktorých sú dominantné obrysy ich tvárí, víťazstvom. VKM Stará Ľubovňa zdolali za sedemdesiatdeväť minút presvedčivo 3:0.

VK Slávia Svidník1. kolo extraligy v kocke

Slovenská volejbalová federácia
27.09.2015
Volejbalisti VK MIRAD PU Prešov začali sezónu, v ktorej obhajujú majstrovský titul, úspešne. Na palubovke mladíkov z COP Trenčín vyhrali zverenci trénera Ľuboslava Šalatu 3:0. Tri body si z vonku nesú aj volejbalisti Svidníka, ktorí vyhrali v Starej Ľubovni 3:0. Výhodu domáceho prostredia využila Myjava, ktorá zdolala obhajcu bronzu Prievidzu v troch setoch.

VK Slávia SvidníkNa úvod víťazstvo v Starej Ľuvovni

Na úvod víťazstvo v Starej Ľuvovni
27.09.2015
Do zápasu aktívnejšie vstúpili domáci, v prvom sete viedli až do záveru setu o 3-4 body, koncovku lepšie zvládli hostia a ujali sa vedenia 1:0. Druhý set bol tiež vyrovnaný, záver si opäť naklonili Svidníčania a vyhrali aj 2. set. V treťom už dominovali hostia a zo Starej Ľubovne si odvážajú prvé 3 body.

VK Slávia SvidníkKabína Slávie Svidník chce sezónu otvoriť dvoma víťazstvami

Jakub Juchárik
26.09.2015
AgroEkoFarma Slávia Svidník začne novú extraligovú sezónu na pôde Starej Ľubovne. Medzi lídrov tímu trénera Petra Tholta patrí aj univerzál Jakub Kuchárik.

VK Slávia SvidníkUnikátne! Hráči Svidníka majú na dresoch vlastné tváre

Unikátne! Hráči Svidníka majú na dresoch vlastné tváre
25.09.2015
Extraligista zo Svidníka sa na novú sezónu 2015/2016 pripravoval nielen na palubovke, ale tradičný účastník najvyššej mužskej volejbalovej súťaže uspel aj na marketingovom poli. Keďže vedenie klubu a spoločnosť Agro-Eko Farma sa dohodli na exkluzívnej forme spolupráce, budú všetky tímy vystupovať pod názvom Agro-Eko Farma Slávia Svidník. Logo spoločnosti bude jedným z dominantných symbolov originálnej sady dresov.

VK Slávia SvidníkSvidník zdolal v generálke bieloruského majstra, aj ambicióznu Nitru

24.09.2015
Volejbalisti Slávie Svidník absolvovali generálku na nový extraligový ročník v poľskom meste Piwniczna – Zdroj. Na výborne obsadenom turnaji Facro Cup boli ich súpermi účastník domácej Plus Ligy Effector Kielce, bieloruský majster Stroitel Minsk a Ekonóm Nitra.

VK Slávia SvidníkNa dobre obsadenom turnaji v Piwniczna- Zdroj Svidníčania druhí

21.09.2015
Volejbalisti VK Slávia Svidník si na dobre obsadenom turnaji v Poľskom meste Piwniczna- Zdroj vybojovali pekné druhé miesto. Slavisti najprv vo svojom úvodnom zápase podľahli poľskému extraligistovi z Kielc 3:0, no víťazstvami nad bieloruským majstrom Stroitel Minsk 3:0 a posilnenou Nitrou 3:1 si zabezpečili už spomínané umiestnenie.

VK Slávia SvidníkŠOU TRÉNING EXTRALIGOVÝCH SLÁVISTOV PO TRETÍKRÁT FASCINOVAL ŽIAKOV SVIDNÍCKYCH ZŠ