VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkP. Tholt: S kvalitnými súpermi to bola pre nás dobrá konfrontácia

P. Tholt: S kvalitnými súpermi to bola pre nás dobrá konfrontácia
02.09.2015
Volejbalisti Slávie Svidník odohrali v minulom týždni štyri stretnutia. Dva prípravné a dva v rámci domáceho turnaja. Tréner Peter Tholt bol s výkonmi svojich zverencov spokojný s tým, že poznatky z týchto duelov využije v ďalšej fáze prípravy na to, aby sa mužstvo do začiatku extraligových bojov posunulo výkonnostne vyššie.

VK Slávia SvidníkSvidníčania na turnaji v Česku štvrtí

Svidníčania na turnaji v Česku štvrtí
02.09.2015
Počas víkendu sa v meste Frýdek Místek (Česko) uskutočnil kvalitne obsadení turnaj chlapcov ročník 1996 a mladší. Podujatia sa zúčastnil aj vicemajster Slovenskej republiky, hráči Volejbalového klubu Slávia Svidník.

VK Slávia SvidníkP. Tholt: Aby sme sa mohli pochváliť, že Svidník uspel so Svidníčanmi

P. Tholt: Aby sme sa mohli pochváliť, že Svidník uspel so Svidníčanmi
19.08.2015
Volejbalový klub Slávia Svidník ostáva verný filozofii z minulej sezóny. Gro mužstva trénera Petra Tholta budú opäť tvoriť vlastní odchovanci, ktorých doplní nahrávač Jakub Hriňák z Humenného. Prípravu na nový súťažný ročník odštartovali Svidníčania 3. augusta.

VK Slávia SvidníkExtraligisti v príprave na nový súťažný ročník

Extraligisti v príprave na nový súťažný ročník
19.08.2015
Svidnícki volejbalisti v pondelok odštartovali prípravu na svoju už v poradí deviatu extraligovú sezónu. Stabilnému členovi najvyššej volejbalovej súťaže na Slovensku VK Slávia Svidník sa pod vedením trénera Tholta na prvom tréningu hlásilo dokopy 12 hráčov.

VK Slávia SvidníkStarší žiaci Svidníka získali tretí titul po fantastickom finálovom obrate

Noviny Dukla
04.06.2015
Svidnícki volejbaloví mládežníci sa v tejto sezóne môžu pochváliť ziskom troch titulov majstra Slovenska! Po kadetoch a mladších žiakoch sa šampiónmi stali aj starší žiaci, ktorí získali prvenstvo tretíkrát za sebou. Ak k tomu pripočítame striebro juniorov, Slávia Svidník sa môže pýšiť historicky najúspešnejšou sezónou.

VK Slávia SvidníkSme Majstri SR aj vo volejbale žiakov 2014/2015

Sme Majstri SR aj vo volejbale žiakov  2014/2015
29.05.2015
Počas víkendu 29.-31. mája sa odohral posledný turnaj o majstrovský titul mládeže. Najlepšie družstvá žiakov sa stretli v Starej Ľubovni.

VK Slávia SvidníkSvidnícki kadeti stratili v majstrovskej sezóne iba jeden set

Denník Korzár
28.05.2015
Kadeti Slávie Svidník získali titul vo svojej kategórii po suverénnej sezóne. Po víťazstve základnej časti dominovali aj vo finálovom turnaji.

VK Slávia SvidníkLibero Svidníka Vitko si vyskúšal reprezentačný kemp

Libero Svidníka Vitko si vyskúšal reprezentačný kemp
29.05.2015
Slovenská volejbalová reprezentácia pripravujúcu sa na Svetovú ligu rozložila svoj stan na dva týždne v Púchove. Kemp národného tímu absolvoval aj hráč Slávie Svidník Marián Vitko

VK Slávia SvidníkNaši mladší žiaci majstrami Slovenska

Naši mladší žiaci majstrami Slovenska
25.05.2015
Počas víkendu 23.-24. sa v trenčianskej športovej hale odohral finálový turnaj o majstra Slovenska mladších žiakov a žiačiek vo volejbale štvoríc. Majstrovské vavríny si odvážajú chlapci do Svidníka a dievčatá do Poltára.

VK Slávia SvidníkSme Majstri SR vo volejbale kadetov

Sme Majstri SR vo volejbale kadetov
24.05.2015
Naši kadeti suverénnym spôsobom ovládli Majstrovstvá Slovenskej republiky kadetov, keď prešli finálovým turnajom bez straty zápasu. K zisku zlatých medailí pridali aj individuálne ocenenia. Tomáš Goban sa stal hráč roka, Samuel Goč najlepším nahrávačom a ešte len 14 ročný Samuel Paňko si prevzal sošku za najlepšie libero tunaja
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.