VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkMajstrovstvá SR vo volejbale kadetov

Majstrovstvá SR vo volejbale kadetov
20.05.2015
Volejbalový klub Slávia Svidník pozýva širokú verejnosť na Majstrovstvá Slovenska vo volejbale kadetov, ktoré sa budú konať od 22.- 24.5.2015. Hrať sa bude v športovej hale vo Svidníku.

VK Slávia SvidníkSlováci zdolali aj Azerbajdžan a vyhrali turnaj v Maďarsku. V hre bol aj náš Tomáš Skasko

Slovenská volejbalová federácia
18.05.2015
Slovenská volejbalová reprezentácia pripravujúca sa na Európske hry v azerbajdžanskom Baku zvíťazilo aj vo svojom poslednom na medzinárodnom turnaji Alba Regia Volleyball Gala v maďarskom Székesfehérvári. Zverenci trénerskej dvojice Miroslav Palgut - Ľuboslav Šalata zdolali v nedeľu Azerbajdžan 3:1 a s plným počtom 9 bodov sa stali víťazmi turnaja.

VK Slávia SvidníkJunior roka P. Lamanec: Táto sezóna ma posunula o poriadny kus ďalej!

Junior roka P. Lamanec: Táto sezóna ma posunula o poriadny kus ďalej!
15.05.2015
Patrik Lamanec bojoval v sezóne 2014/2015 na troch frontoch. Dres Slávie Svidník obliekal v kategórii juniorov, aj seniorov a ako člen reprezentačného kádra absolvoval kvalifikáciu o postup na majstrovstvá sveta hráčov do 21 rokov v Mexiku. Spoľahlivé výkony na všetkých fórach mu vyniesli honor „junior roka“.

VK Slávia SvidníkMladší žiaci Slávie majstrami kraja v 6-kovom volejbale

Mladší  žiaci Slávie majstrami kraja v 6-kovom volejbale
15.05.2015
Najmladšia volejbalová kategória mladší žiaci Volejbalového klubu Slávia Svidník uspeli aj vo svojom poslednom turnaji o majstra skupiny Východ. V sobotu na pôde Prešova potvrdili svoju dominanciu, keď svojich rovesníkov z Humenného a Prešova zdolali hladko 2 krát 3:0. Najmladšie volejbalové nádeje Svidníka si tak zabezpečili, ako všetky vekové kategórie Slávie, honor Majster Východu.

VK Slávia SvidníkV nominácii na Svetovú ligu a Európske hry Vitko so Skaskom

Slovenská volejbalová federácia
12.05.2015
Slovenská volejbalová reprezentácia mužov začala v nedeľu v Púchove prípravu na novú sezónu. Trénerom sa celkovo hlásilo 28 volejbalistov, ktorí sú rozdelení do dvoch tímov. Tréneri Flavio Gulinelli a Marek Kardoš povedú družstvo, ktoré sa predstaví v Svetovej lige a Miroslav Palgut s Ľuboslavom Šalatom budú viesť tím na Európskych hrách v Baku.

VK Slávia SvidníkV Trenčíne sa uskutočnilo sústredenie ročníkov 2001

Slovenská volejbalová federácia
09.05.2015
V dňoch 5.-6. mája sa v Trenčíne uskutočnilo prvé sústredenie novo tvoriacej sa generácie reprezentačného družstva ročníka 2001 a mladší. VT pod vedením trénerov Erika Gábora a Miroslava Palguta sa zúčastnilo 23 adeptov na reprezentačný dres. Medzi nimi aj štyria Svidníčania

VK Slávia SvidníkNaši juniori vicemajstrami Slovenska

Naši juniori vicemajstrami Slovenska
03.05.2015
V Trenčíne a v Leviciach sa od piatka do nedele bojovalo o majstrovské tituly v kategórii juniorov a junioriek. Zlaté medaily si na finálovom turnaji v Trenčíne vybojovali mladí hráči VK Nové Mesto nad Váhom, v Leviciach obhájili prvenstvo z minulého roka juniorky Slávie UK Dráčik Bratislava. V oboch finálových mestách vládla výborná atmosféra, nebola núdza o kvalitný volejbal a dramatické situácie. Nové Mesto nad Váhom rozhodlo o zlate po skvelom obrate so Svidníkom a zranení Jurka

VK Slávia SvidníkSúťažou prešli bez straty čo len setu

Súťažou prešli bez straty čo len setu
04.05.2015
V sobotu odohrali kadeti VK Slávia Svidník posledné dvojstretnutie M SR oblasť Východ v tomto súťažnom ročníku. Predstavili sa na palubovke druhého mužstva aktuálnej tabuľky.
Chemes Humenné – Slávia Svidník 0:3 (-12, -15, -28) a 0:3 (-23, -15, -27)

VK Slávia SvidníkŽiaci Slávia Svidník „A“ jasní víťazi skupiny Východ

Žiaci Slávia Svidník „A“ jasní víťazi skupiny Východ
04.05.2015
V poslednom dvojzápase súťaže starších žiakov skupina Východ, ukončili víťazstvami dlhodobú súťaž žiaci VK Slávia Svidník „A“. Nad štvrtým celkom tabuľky Starou Ľubovňou jasne dominovali a zapísali tak zaslúžené body do konečnej tabuľky. Mladí Svidníčania sa tak, ako aj ich starší kolegovia kadeti a juniori úplne zaslúžene stali víťazmi skupiny Východ.

VK Slávia SvidníkV Trenčíne a v Leviciach sa bude od piatka bojovať o juniorské tituly

Slovenská volejbalová federácia
01.05.2015
Už tento víkend od piatka do nedele sú na programe finálové turnaje majstrovstiev Slovenska juniorov a junioriek. Juniori budú o majstrovský titul bojovať v Trenčíne, juniorky v Leviciach. Nových majstrov spoznáme v nedeľu 3. mája. V kategórii juniorov sa na turnaji predstavia zo skupiny západ VK Nové Mesto nad Váhom, COP Trenčín a VK Ekonóm SPU Nitra a zo skupiny východ VK Slávia Svidník, VK Chemes Humenné a MVK Stará Ľubovňa.
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.