VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkSvidnícky volejbal spojil partnerov s cieľom zabezpečiť kontinuitu úspechov

Svidnícky volejbal spojil partnerov s cieľom zabezpečiť kontinuitu úspechov
30.04.2015
Svidnícky volejbal je na slovenskej extraligovej mape etablovanou a rešpektovanou značkou, ktorá sa pre kompetentných stala motívom, aby jej hodnotu nielen udržali, ale posunuli na ešte vyššiu úroveň. V novej sezóne bude klub pôsobiť pod názvom Mestský volejbalový klub Slávia Svidník n. o. Ten bude nástupníckou organizáciou VK Slávia Svidník a všetci hráči, ako aj extraligová licencia prejdú práve pod MVK.

VK Slávia SvidníkKadeti stále bez straty čo i len setu

Kadeti stále bez straty čo i len setu
22.04.2015
Ani v predposlednom kole Majstrovstiev SR oblasť Východ svidnícki volejbaloví kadeti nezaváhali a doteraz v tejto súťaži neprehrali ani jeden set. Záverečný súboj základnej časti ich čaká v sobotu a potom finálový turnaj o Majstra Slovenskej republiky na domácej pôde. Fanúšikov volejbalu budeme o ňom včas informovať.

VK Slávia SvidníkZačiatkom mája majstrovský turnaj v Trenčíne

Začiatkom mája majstrovský turnaj v Trenčíne
22.04.2015
V poslednom kole základnej časti I. volejbalovej ligy juniorov skupiny Východ hostili mladíci VK Slávia neďalekých susedov. Tréner na toto stretnutie nominoval až pätnástich hráčov. Záverečným súťažným podujatím pre nich bude finálový turnaj o Majstra Slovenskej republiky pre tento súťažný ročník, ktorý sa odohrá v dňoch 1. až 3. mája v Trenčíne.

VK Slávia SvidníkMyjava obsadila v extralige konečné piate miesto, Svidník šieste

Slovenská volejbalová federácia
19.04.2015
Volejbalisti TJ Spartak Myjava obsadili v extraligovom ročníku 2014/2015 konečné piate miesto. V prvom zápase síce prehrali s VK Slávia Svidník 1:3, ale v piatok vyhrali na domácej palubovke 3:0 a v zlatom sete 15:4. Hralo sa na dva zápasy. Oba tímy si oproti minulej sezóne pohoršili, Myjava získala bronz a Svdník stiebro.

VK Slávia SvidníkŽiaci nadelili lekciu Prešovu. Béčko si poradilo s Humenným B

Žiaci nadelili lekciu Prešovu. Béčko si poradilo s Humenným B
17.04.2015
V sobotu pokračovala 1. liga žiakov, skupiny východ svojim predposledným kolom. Líder tejto skupiny Svidník “A” nadelil lekciu Prešovu, keď im dvoch stretnutiach len v jednom sete dovolil prekročiť hranicu 15 získaných bodov a pripísal si tak ďalšie dve hladké víťazstvá.

VK Slávia SvidníkV boji o 5. miesto sme porazili Myjavu

13.04.2015
Volejbalisti Svidníka sa s domácimi fanúšikmi rozlúčili víťazstvom. Účastníka Final Four Stredoeurópskej ligy zdolali 3:1. Vyrovnaný prvý set mali možnosť nakloniť na svoj stranu najskôr domáci, keď viedli 11:8, aj 16:14. Za stavu 21:20 sa črtala dramatická koncovka, ale na podanie sa postavil Malina a hostia získali päť lôpt v rade, pričom bývalý bombardér Svidníka premenil setbal esom.

VK Slávia SvidníkV. Přidal: Volejbal vo Svidníku ma zapustené veľmi silné korene

V. Přidal: Volejbal vo Svidníku ma zapustené veľmi silné korene
04.04.2015
Slávia Svidník patrí v práci s mládežou medzi najlepšie kluby na Slovensku. Tento honor potvrdzuje nielen pravidelnou medailovou žatvou z domácich šampionátov vo všetkých vekových kategóriách, ale už druhýkrát v celoslovenskom testovaní mládeže obsadil klub prvé miesto. Koncepčná filozofia sa rovnako podpísala pod fakt, že sa v kadetskej a juniorskej reprezentácii predstavilo až šesť Svidníčanov

VK Slávia SvidníkZahráme si o konečné 5. miesto. Trenčín sme porazili aj druhý krát

03.04.2015
V zápase o umiestnenie sme v skupine o 5. až 8. miesto porazili Trenčín aj v druhom zápase. Aj keď našim chlapcom stačilo na postup do boja o konečné 5. - 6. miesto získať len dva sety, vezieme si z mesta spod hradu Matúša Čáka víťazstvo 3:2.

VK Slávia SvidníkV súboji o umiestnenie sme porazili Trenčín

V súboji o umiestnenie sme porazili Trenčín
29.03.2015
Diváci vo Svidníku boli svedkami zápasu so zaujímavým vývojom, v ktorom hráči obidvoch tímov „povozili“ svojich fanúšikov na volejbalovej „horskej dráhe“. Lepšie do stretnutia vstúpili domáci, keď viedli 6:1, ale súper, predovšetkým vďaka trom esám Ondroviča v rade, stiahol na 6:5. Svidníčania potom natiahli skóre na 17:10

VK Slávia SvidníkJuniori pokračujú v dobrých výkonoch

Juniori pokračujú v dobrých výkonoch
26.03.2015
V uplynulú nedeľu pokračovala I. liga juniorov Východ osemnástym kolom. Svidnícki juniori sa predstavili na palubovke VK Chemes Humenné a ani tentoraz nemali väčšie problémy so zdolaním svojho súpera.