VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkStarší žiaci Slávia Svidník víťazmi skupiny Východ

Starší žiaci Slávia Svidník víťazmi skupiny Východ
26.03.2015
Dvojnásobný úradujúci majster Slovenska žiaci VK Slávia Svidník A sú už tri kola pred koncom základnej skupiny Východ jej predčasným víťazom. Rozhodla o tom sobota, keď v derby zápase proti Humennému porazili mladí Svidníčania svojho večného rivala dva krát 3:1.

VK Slávia SvidníkMladší žiaci na v Humennom jasne dominovali

VK Slávia Svidník
26.03.2015
Mladší žiaci Slávia Svidník sa predstavili na pôde Humenného. Turnajovým spôsobom si zmerali sily so svojimi rovesníkmi z Prešova a Humenného. Ani jeden zo súperov však mladých Svidníčanov nepreveril a po jasných výsledkoch si odviezli prvé body do tabuľky skupiny Východ.

VK Slávia SvidníkKomárno nás zdolalo aj do tretice a postúpilo

VK Slávia Svidník
15.03.2015
Tretí štvrťfinálový zápas týchto súperov začalo lepšie Komárno, ktoré prinútilo zobrať si Svidník oddychový čas za stavu 10:4. Ten spočiatku hosťom nepomohol, pretože domáci viedli 13:5. Až potom sa prejavili aj nepoddajní hostia, ktorí domácich zatlačili a zrazu to bolo len 19:18. Kľúčový moment nastal za stavu 21:21, keď si Komárno sústredeným spôsobom dokázalo vydobyť dôležitý prvý set

VK Slávia SvidníkV dráme sme podľahli Komárnu

V dráme sme podľahli Komárnu
11.03.2015
Diváci vo Svidníku boli svedkami skvelého volejbalového večera. Hoci v dramatickom súboji si víťazstvo pripísalo na konto Komárno, fanúšikovia Slávie potleskom pre svojich hráčov nešetrili. Jeden z najzaujímavejších momentov prišiel v treťom sete, keď si premiéru v drese seniorského tímu odkrútil vekom ešte len žiak a mládežnícky reprezentant Samuel Goč.

VK Slávia SvidníkKomárno si poradilo so Svidníkom a začalo play off úspešne

VK Slávia Svidník
09.03.2015
Volejbalisti Spartak VKP Komárno vyhrali v prvom štvrťfinálovom zápase play off extraligy mužov nad VK Slávia Svidník 3:1 a ujali sa vedenia v sérii na tri víťazstvá 1:0. Hostia z východu Slovenska síce vyhrali prvý set, ale potom už dominoval domáci favorit. Druhý zápas série je na programe v stredu 11. marca vo Svidníku.

VK Slávia SvidníkP. Tholt: Teší ma, že chlapci urobili vo výkonnosti veľký posun

P. Tholt: Teší ma, že chlapci urobili vo výkonnosti veľký posun
05.03.2015
Pred posledným kolom skupiny o 7. – 10. miesto bol výsledkový imperatív na strane Košičanov, ktorí pre účasť v play off potrebovali vyhrať, aby mali osud vo vlastných rukách a práve tento fakt sa pre nich ukázal ako zaväzujúci natoľko, že misiu pod Duklou nezvládli.

VK Slávia SvidníkOpäť bez Mikulu a opäť víťazne

Opäť bez Mikulu a opäť víťazne
28.02.2015
Pred posledným kolom skupiny o 7. – 10. miesto bol výsledkový imperatív na strane Košičanov, ktorí pre účasť v play off potrebovali vyhrať, aby mali osud vo vlastných rukách a práve tento fakt sa pre nich ukázal ako zaväzujúci natoľko, že misiu pod Duklou nezvládli. Domáci pokračovali v dobrých výkonoch z posledných vystúpení

VK Slávia SvidníkVíťazstvo v Starej Ľubovni

Víťazstvo v Starej Ľubovni
22.02.2015
VKM Stará Ľubovňa - VK Slávia Svidník 0:3 (-22, -22, -23)
Zápas priemernej úrovne sa niesol v znamení miernej prevahy Svidníka, ktorý vždy v pravý čas dokázal obrátiť vývoj zápasu vo svoj prospech. Domácim opäť chýbala iskra, body získavali veľmi ťažko, naopak veľmi ľahko ich hneď strácali po katastrofálnej prihrávke. V zápase jasne dominoval ľavoruký Jakub Kuchárik

VK Slávia SvidníkKomárno a Chemes nezaváhali, v boji o play off uspeli Nitra aj Košice

Slovenská volejbalová federácia
22.02.2015
V extralige mužov sa v sobotu hrali štyri zápasy. V predposlednom kole nadstavbovej časti o 1.-6. miesto vyhralo Komárno nad Myjavou a Chemes si vezie tri body s Trenčína. V skupine 7.-10. tuho bojujú o play-off Nitra a Košice. Obaja dnes svoje zápasy zvládli za tri body a dve kolá pred koncom je všetko otvorené.

VK Slávia SvidníkV Nitre bez kapitána Mikulu prehra

VK Slávia Svidník
22.02.2015
VK Ekonóm SPU Nitra - VK Slávia Svidník 3:1 (-17, 21, 20, 13)
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.