VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkJuniori opäť úspešne

Juniori opäť úspešne
22.02.2015
Juniori VK Slávia odohrali v nedeľu stretnutia 13. kola I. ligy skupiny Východ. Až na posledný set druhého zápasu ani oni nemali s Košičanmi väčšie problémy.
Športová akadémia Košice – VK Slávia Svidník 0:3 (-19, -10, -15) a 0:3 (-20, -22, -27)

VK Slávia SvidníkJednoznačné víťazstvo kadetov

Jednoznačné víťazstvo kadetov
22.02.2015
V sobotu odohrali svidnícki kadeti dvojstretnutie siedmeho kola Majstrovstiev Slovenskej republiky oblasti Východ. Svoju suverenitu v súťaži potvrdili aj tentoraz.

VK Slávia SvidníkŽiaci úspešne aj v Poprade

Žiaci úspešne aj v Poprade
22.02.2015
VK Junior 2012 Poprad - VK Slávia Svidník A 0:3 (13:25, 21:25, 21:25)
VK Junior 2012 Poprad - VK Slávia Svidník A 0:3 (23:25, 23:25, 24:26)

VK Slávia SvidníkSvidnícki volejbalisti darovali kúsok seba, darovali krv

Svidnícki volejbalisti darovali kúsok seba, darovali krv
22.02.2015
K valentínskemu obdobiu sa neviažu iba rôzne romantické námety, ale práve v tomto čase sa stalo tradíciou organizovať hromadné odbery krvi. Veď, čo je vzácnejší dar, ako dať druhému kúsok seba?

VK Slávia SvidníkSvidník zložil v Košiciach reparát za 70 minút

Svidník zložil v Košiciach reparát za 70 minút
22.02.2015
Pred zápasom na pôde VK KDS Šport Košice mali volejbalisti Slávie Svidník hneď dvojnásobnú motiváciu zabrať naplno. V prípade víťazstva si mohli definitívne zabezpečiť 7. miesto a zároveň sa chceli revanšovať za posledného domáce vystúpenie, v ktorom privítali Starú Ľubovňu. Po slabom výkone a prehre 1:3 sa dostali pod paľbu kritiky, no vysporiadali sa s ňou chlapsky!

VK Slávia SvidníkPo domácej prehre hladké víťazstvo v Košiciach

Po domácej prehre hladké víťazstvo v Košiciach
15.02.2015
Hostia zo Svidníka jednoznačne potvrdili úlohu favorita v tomto zápase. Prvý set mali stále pod kontrolou a s prehľadom ho vyhrali. Druhý set bol až do záveru vyrovnaný a domáci veľmi chceli, záver však nezvládli a tesne prehrali. V treťom sete domáci Košičania úplne odišli a hostia ho zaslúžene vyhrali.

VK Slávia SvidníkV príjemnom prostredí úspešný výsledok

V príjemnom prostredí úspešný výsledok
12.02.2015
Stretnutia 12. kola I. ligy juniorov Východ odohrali mladí Svidníčania v rámci propagácie volejbalu v Mestskej športovej hale I. Nováka v Giraltovciach.
Slávia Svidník– Chemes Humenné 3:0 (11, 21, 22) a 3:1 (17, -23, 20, 17)

VK Slávia SvidníkPrehra po slabom výkone s Ľubovnou

10.02.2015
Po sobote, kedy Svidník vyhral s Nitrou 3:0 a St. Ľubovňa rovnakým pomerom podľahla Košiciam, sa hral v nedeľu pod Duklou z pohľadu štatistického priebehu divoký zápas. Hostia vleteli do stretnutia ako uragán, keď v prvom sete položili základ pre jeho zisk päť a sedembodovou sériou, čím dokonalým spôsobom zmrazili súpera.

VK Slávia SvidníkV Giraltovciach presvedčivé víťazstvo proti Nitre

V Giraltovciach presvedčivé víťazstvo proti Nitre
08.02.2015
VK Slávia Svidník - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (19, 19, 18)
Volejbalisti Slávie Svidník sa v sobotu predstavili v športovej hale Igora Nováka v Giraltovciach a nabitý sobotňajší program zvládli bez zaváhania. Najskôr juniori zdolali v súboji o čelo tabuľky Humenné dvakrát 3:0 a rovnakým výsledkom sa skončil aj extraligový súboj zverencove trénera Petra Tholta s Nitrou.

VK Slávia SvidníkVolejbalisti Svidníka a Nitry ponúknu extraligový zážitok v Giraltovciach

Volejbalisti Svidníka a Nitry ponúknu extraligový zážitok v Giraltovciach
05.02.2015
Slovenská extraligová mapa vo volejbale mužov sa v sobotu rozrastie o nové mesto. Slávia Svidník a VK Ekonóm SPU Nitra odohrajú duel 7. kola v športovej hale Igora Nováka v Giraltovciach. V predzápase sa o 11.00 a 13.00 hod. predstavia v prvoligovom súboji juniori Svidníka a Humenného.