VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkŽiaci VK Slávia Svidník opäť na čele

Žiaci VK Slávia Svidník opäť na čele
23.01.2015
VKM Stará Ľubovňa - VK Slávia Svidník A 0 : 3 (-11, -15, -21) a 0 : 3 (-14, -22, -18)
MŠK Vranov - VK Slávia Svidník B 3 : 0 (10, 10, 14) a 3 : 0 ( 12, 5, 9)

VK Slávia SvidníkV 5. kole extraligy prehra 2:3 v Starej Ľubovni

VK Slávia Svidník
19.01.2015
V nedeľu pokračovala extraliga mužov 5. kolom skupiny o 7. - 10. miesto. Po sobotňajšej výhre v Nitre 3:2 sme nedokázali doťiahnuť aj nedeľňajší tajbrejk do víťazného konca, keď za nerozhodného stavu 2:2 sme nevyužili vedenie 12:9 v 5. sete a nakoniec sme Ľubovni podľahli vôbec po prvý krát v histórii našej účasti v extralige 3:2. Veľmi dobrý výkon predviedol juniorský reprezentent Patrik Lamanec, ktorý bol ústrednou postavou celého zápasu (20 bodov).

VK Slávia SvidníkV 4. kole nadstavby sme porazili Nitru 3:2

VK Slávia Svidník
18.01.2015
V 4. kole nadstavby sme porazili Nitru 3:2. Dobre sme vstúpili do zápase, keď sme sa ujali vedenia 1:0. Výrony členka Kuchárika a neskôr Čupku, ale aj zlepšená hra domácich spôsobila obrat a do vedenia 2:1 išla Nitra. Príchod Lamanca a Jurka vo štvrtom sete znamenal zvrat v stretnutí a po veľkej bojovnosti si vezieme z Nitry cenné víťazstvo. Do zápasu nastúpili ďalší odchovanec Goban, ktorý nahradil Ščerbu a podal veľmi dobrý výkon.

VK Slávia SvidníkV slovenských mládežníckych reprezentáciách sa predstavilo šesť Svidníčanov!

Juniori: Lamanec, Čupka a Majcher zľava
15.01.2015
Slovenské mládežnícke volejbalové reprezentácie majú za sebou perný víkend. Kadeti absolvovali v Púchove kvalifikačný turnaj o postup na majstrovstvá Európy a muži do 21 rokov sa predstavili v kvalifikácii na svetový šampionát. Na obidvoch turnajoch mala svoje zastúpenie aj Slávia Svidník.

VK Slávia SvidníkObe žiacke družstvá víťazne

Obe žiacke družstvá víťazne
15.01.2015
Do nového roka vstúpili aj žiacke mládežnícke družstvá Slávie Svidník a ako sa na dvojnásobného majstra Slovenskej republiky patrí nič nenechali na náhodu. V Prešove si svidnícke „áčko“ s domácim VK Mirad PU poradili výrazne hladko 2 krát 0:3. Kým prvé družstvo patrí k favoritom tabuľky žiakov, úlohou ich rezervy Slávie „B“ je v tejto sezóne zbierať skúsenosti.

VK Slávia SvidníkPriateľský volejbalový turnaj žiakov VK Slávia Svidník „B“ a ich rodičov

Priateľský volejbalový turnaj žiakov VK Slávia Svidník „B“ a ich rodičov
14.01.2015
V predposledný deň roku 2014 sa v športovom a hlavne v priateľskom duchu stretli rodičia a hráči družstva žiakov VK Slávia Svidník „B“. Iniciátorom usporiadať takýto turnaj bol tréner svidníckych žiakov Róbert Franko

VK Slávia SvidníkPalgut pred kvalifikáciou MS: Radi by sme postúpili do 2. kola

Palgut pred kvalifikáciou MS: Radi by sme postúpili do 2. kola
09.01.2015
Slovenskí volejbaloví reprezentanti do 21 rokov sa od piatka do nedele predstavia v 1. kole kvalifikácie o postup na majstrovstvá sveta v belgickom meste Vilvoorde. Ich súpermi budú domáci Belgičania, Ukrajina a Portugalsko. Do 2. kola kvalifikácie, ktoré sa uskutoční od 14. do 17. mája, postúpi len víťaz skupiny. Na MS do Mexika postúpia len dvaja víťazi z 2. kola.

VK Slávia SvidníkKadeti túžia po postupe na ME. Družstvo bez Ščerbu. Vykĺbil si palec

Kadeti túžia po postupe na ME. Družstvo bez Ščerbu. Vykĺbil si palec
09.01.2015
Slovenskí volejbaloví reprezentanti do 19 rokov budú podobne ako ich o rok mladšie krajanky bojovať v závere týždňa v Púchove o postup na majstrovstvá Európy. V kvalifikačnej skupine sa stretnú s Poľskom a Bieloruskom. Na ME do Turecka postúpia ôsmi víťazi skupín a traja najlepší z druhých miest.

VK Slávia SvidníkV generálke na kvalifikáciu MS sa reprezentácia do 21 rokov predstaví v Bratislave aj s trojicou Majcher, Lamanec a Čupka

Slovenská volejbalová federácia
06.01.2015
Slovenskí volejbaloví reprezentanti do 21 rokov odohrajú pred odchodom na kvalifikačný turnaj o postup na majstrovstvá sveta v belgickom Vilvoorde v utorok od 17:45 prípravný zápas proti extraligovému tímu Spartak VKP Komárno. Zápas sa uskutoční v bratislavskej hale PKO. Do Belgicka odchádzajú zverenci trénera Miroslava Palguta v stredu podvečer z Trenčína.

VK Slávia SvidníkSlovenskí kadeti na Mevza Cupe v Púchove aj s strojicou slávistov druhí

Slovenskí kadeti na Mevza Cupe v Púchove aj s strojicou slávistov druhí
06.01.2015
Slovenskí volejbaloví reprezentanti do 19 rokov obsadili na turnaji MEVZA Championships v Púchove 2. miesto. Zverenci trénera Ivana Hiadlovského prehrali v utorňajšom finále s českými rovesníkmi 1:3 a na turnaji skončili s bilanciou tri víťazstvá a dve prehry. Turnaj bol pre tím Ivana Hiadlovského generálkou na blížiacu sa kvalifikáciu o postup na majstrovstvá Európy v Púchove (9.-11. januára).
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.