VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkTesná prehra na Myjave

16.11.2014
TJ Spartak Myjava - VK Slávia Svidník 3:1 (22, 20, -27, 22)
Na Myjave sa hralo stretnutie, ktoré veľa volejbalovej krásy neprinieslo. Domáci hrali v prvých dvoch setoch len to čo potrebovali. V treťom sete sa k dobrému výkonu rozohral Mikula a Svidníčania sa dokázali dostať do koncovky, v ktorej boli nakoniec úspešnejší. Štvrtý set sa družstvá ťahali bod po bode, ale nakoniec boli šťastnejší domáci.

VK Slávia SvidníkSvidník stratil v Prievidzi vedenie 20:15 a prehral 3:0

Noviny Dukla
13.11.2014
Volejbalisti Slávie Svidník sa predstavili na pôde VK Prievidza v netradičnom piatkovom termíne. Zverenci trénera Petra Tholta podľahli favoritovi 0:3, pričom domáci dominovali najmä v útoku (45:28) a lepšie štatistiku mali aj na podaní (6:1)

VK Slávia SvidníkSvidník neuspel v Prievidzi

08.11.2014
VK Prievidza - VK Slávia Svidník 3:0 (19, 15, 23)
73 min, rozhodovali: Hodoň a Čuntala, 480 divákov.
Piatkový, pomerne neskorý zápas patril favoritovi, aj keď v treťom sete Svidníčania vyhrávali už 20:15. Až po prestriedaní Martin Vlk na podaní podržal svoj tím a Prievidza otočila na 23:20 vo svoj prospech.

VK Slávia Svidník"Oklamali" systém i konkurenciu

Denník Šport
08.11.2014
Po slovenských hokejových a futbalových zástupcoch našli v Kazachastane útočisko aj volejbalisti. V minulej sezóne v lige piaty VC Pavlodar angažoval bývalého reprezentačného kormidelníka Petra Kalného. Ten si okrem dvojice Martin Sopko mladší a Poliak Jakub Bucki, s ktorými sa v minulej sezóne tešil vo Svidníku z druhej priečky v extralige

VK Slávia SvidníkHumenné zdolalo Prievidzu 3:2, Prešov vyhral 11. duel v rade, bodovali aj Myjava a Svidník

Slovenská volejbalová federácia
03.11.2014
Päťbodový víkend s dvomi víťazstvami absolvovali volejbalisti Svidníka, ktorí vyhrali v sobotu nad Starou Ľubovňou 3:2, v nedeľu nad Košicami 3:1 a vyšvihli sa na 6. miesto.

VK Slávia SvidníkPo Ľubovni víťazstvo aj proti Košiciam

Po Ľubovni víťazstvo aj proti Košiciam
03.11.2014
VK Slávia Svidník - VK KDS Šport Košice 3:1 (-21, 17, 18, 22)
Svidníčania zvládli ďalšie dôležité stretnutie a súperovi z Košíc vrátil prehru z 2. kola, keď pod Duklou zdolali nováčika 3:1.

VK Slávia SvidníkHumenné zdolalo Komárno v troch setoch, uspeli aj Prievidza, Myjava a Svidník

02.11.2014
V šlágri 10. kola extraligy mužov vyhrali volejbalisti úradujúceho majstra ŠK Chemes Humenné pred 550 divákmi nad druhým Spartakom VKP Komárno v troch setoch a zaznamenali siedme víťazstvo v sezóne. Úlohu favoritov potvrdili Prievidza, ktorá zdolala Košice 3:0 a Myjava, ktorá zvíťazila v Nitre 3:1. Vo východniarskom derby vyhral Svidník na palubovke poslednej Starej Ľubovne 3:2 a posunul sa na siedme miesto v tabuľke.

VK Slávia SvidníkDôležité víťazstvo v Starej Ľubovni

Dôležité víťazstvo v Starej Ľubovni
02.11.2014
VKM Stará Ľubovňa - VK Slávia Svidník 2:3 (-22, -26, 13, 22, -12)

Domáci prehrávali 0:2 na sety, dokázali vyrovnať na 2:2. v tajbrejku však robili viac chýb a víťazstvo si odnášajú hostia.

VK Slávia SvidníkSopko a spol. získali Kazašský pohár

Sopko a spol. získali Kazašský pohár
01.11.2014
Slovenským legionárom sa darí aj v ďalekom Kazachstane. Pavlodar s trénerom Petrom Kalným a smečiarmi Martinom Sopko ml. a Borisom Kempom vyhrali Kazažšský pohár, keď triumfoval na osemčlennom turnaji v meste Usť Kamenogorsk. Vo finále zdolal Pavlodar, ktorého dres oblieka aj poľský univerzál Jakub Bucki (minulý rok hral za Svidník)

VK Slávia SvidníkBohatý volejbalový program na víkend

01.11.2014
Volejbalová extraliga mužov aj žien pokračuje ďalším bohatým programom na víkend. Muži odohrajú zápasy 10. a 11. kola, ženy čaká 7. kolo. Všetky zápasy môžete sledovať live na www.tvcom.cz