VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkVstup do sezóny bez straty setu

Vstup do sezóny bez straty setu
01.11.2014
Do nového súťažného ročníka 2014/2015 v sobotu v rámci oblastných majstrovstiev Východ vstúpili už aj kadeti VK Slávia Svidník. A rovnako úspešne ako ich kluboví spoluhráči z juniorky. V úvodnom dvojstretnutí nestratili ani set.
VKM St. Ľubovňa – VK Slávia Svidník 0:3 (-19, -17, -15) a 0:3 (-13, -22, -17)

VK Slávia SvidníkŽiaci Slávia Svidník „A“ aj naďalej bez prehry

Žiaci Slávia Svidník „A“ aj naďalej bez prehry
01.11.2014
Výsledky 4. kola:
ŠA Košice- VK Slávia Svidník A- 0:3 (-16, -18, -10 ) a 1:3 (-16, -13, 21, -16)
Junior 2012 Poprad- VK Slávia Svidník B- 3:0 (7, 16, 20) a 3:1 (20, -8, 9, 16)

VK Slávia SvidníkŽiaci Slávia Svidník „A“ na čele. Neprehrali už 51 zápasov v rade.

Žiaci Slávia Svidník „A“ na čele. Neprehrali už 51 zápasov v rade.
25.10.2014
Žiaci VK Slávia Svidník „A“ vstúpili do svojho nového ročníka suverénnym spôsobom. Po troch kolách im patrí priebežne prvá priečka a tak sa za obhajobou majstrovského titulu z roku 2013/2014 a 2012/2013 vydali tak , ako sa na dvojnásobného majstra patrí. V ligovom zápase navyše neokúsili trpkosť prehry už v neuveriteľných 51 zápasoch.

VK Slávia SvidníkPrehra v Nitre

26.10.2014
VK Ekonóm SPU Nitra - VK Slávia Svidník 3:0 (22, 20, 13)
Nitranov viedol nový tréner Marek Henček, ktorý nahradil Rostislava Chudíka. Domáci volejbalisti boli po celý zápas lepším tímom a pripravili svojmu koučovi víťaznú premiéru

VK Slávia SvidníkVíťazstvom nad Trenčínom ukončená čierna séria

Víťazstvom nad Trenčínom ukončená čierna séria
19.10.2014
VK Slávia Svidník - COP Trenčín 3:0 (19, 9, 21)
Svidníčania potvrdili dobrý výkon z Humenného a proti Trenčínu boli lepší vo všetkých herných činnostiach. Hoci hostia nevstúpili do stretnutia zle (0:3, 6:8), od prvého technického timeu mali duel pevne vo svojich rukách hráči Slávie.

VK Slávia SvidníkV Humennom prehra po zlepšenom výkone

Slovenská volejbalová federácia
19.10.2014
ŠK Chemes Humenné - VK Slávia Svidník 3:1 (15, 22, -22, 20) - štatistika
Humenné: J. Hriňák 7, Mlynarčík 12, Pavelka 9, Bališin 4, Kašper 8, Jakubov 18, libero Boldy (Javorčík 2, Leškanič 4, Soták 0). Tréner: R. Vlkolinský.
Svidník: Kasperkevič 3, Kuchárik 6, M. Mikula 2, Ščerba 8, Labík 7, Skasko 11, libero Vitko (Jurko 0, Lamanec 1, Krivka 1). Tréner: P. Tholt.

VK Slávia SvidníkSvidnícka juniorka porazila humenskú

Noviny Dukla
18.10.2014
Humenné- Svidník 0 : 3 (-15, -24, -14) a 0 : 3 (-23, -18, -22)
Ani v druhom stretnutí základnej časti I. ligy juniorov Východ nemali svidnícke mladé volejbalové nádeje veľa práce so svojim súperom. Hoci tentoraz sa predstavili na palubovke svojho večného rivala Chemesu Humenné.

VK Slávia SvidníkOstatné zápasy 6. kola extraligy 2014/2015

13.10.2014
V extralige mužov bolo v sobotu na programe kompletné 6. kolo, v ktorých videli diváci dva tajbrejky. V šlágri kola otočil Prešov zápas v Myjave z 0:2 na 3:2, keď mužom zápasu bol Martin Sopko. Skúsený smečiar zaznamenal 24 bodov a dal 10 es! Bez prehry je okrem Prešova aj Komárno, ktoré vyhralo vo Svidníku 3:0 a s plným počtom bodov sa dostalo na čelo tabuľky.

VK Slávia SvidníkSvidník neuspel doma s Komárnom

Svidník neuspel doma s Komárnom
12.10.2014
VK Slávia Svidník - Spartak VKP Komárno 0:3 (-23, -17, -20)
Komárno pokračuje so stopercentnou bilanciou aj po vystúpení pod Duklou, kde vyhralo za 66 minút 3:0. Svidníčania nevstúpili do stretnutia zle, pretože po prvých troch výmenách vyhrávali 3:0 a hoci súper ich rozlet okamžite zastavil, viedli v ďalšom priebehu 14:10, i 19:17, no koncovka prvého setu patrila hosťom.

VK Slávia SvidníkTrenčín zdolal v dráme Nitru 3:2, Prešov, Komárno a Humenné bodovali naplno

05.10.2014
Vo všetkých prípadoch sa v nedeľu tešili domáci. V súboji tímov, ktoré čakali na prvé víťazstvo sa nakoniec presadili hráči COP Trenčín, ktorí zdolali v dráme Nitru 3:2. V ďalších dueloch sa presadili bez problémov favoriti, ktorí nestratili ani set. Prešov zdolali Svidník, Komárno si poradilo s Košicami a Humenné vyhralo nad Starou Ľubovňou.