VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkFavoriti v 4. kole extraligy mužov nezaváhali

Favoriti v 4. kole extraligy mužov nezaváhali
05.10.2014
Extraliga mužov mala v sobotu na programe kompletné 4. kolo. Vo všetkých piatich zápasoch sa presadili favoriti. Myjava vyhrala vo Svidníku 3:0, Prievidza zdolala v troch setoch doma COP Trenčín, Humenné zvíťazili 3:0 v Nitre, set nestratilo ani Komárno v Starej Ľubovni a vo východniarskom derby vyhral Prešov na palubovke nováčika z Košíc 3:1.

VK Slávia SvidníkV sobotu sme nestačili na Myjavu

V sobotu sme nestačili na Myjavu
05.10.2014
VK Slávia Svidník - TJ Spartak Myjava 0:3 (-15, -19, -22)
Volejbalisti Myjavy potvrdili úlohu papierového favorita bez väčších ťažkostí. Domáci viedli v celom zápase iba raz, v treťom sete, no po prvom technickom time už zverenci trénera M. Májeka držali opraty pevne vo svojich rukách a duel doviedli do víťazného konca bez toho, aby priebeh dramatizovali.

VK Slávia SvidníkKošice potrápili Myjavu, prehrali až v tajbrejku

Slovenská volejbalová federácia
29.09.2014
Extraliga mužov mala v sobotu na programe kompletné 3. kolo. Najväčšiu drámu videli diváci v Myjave, kde nováčik z Košíc poriadne potrápil domáceho favorita a prehral až v dramatickom tajbrejku, ktorý sa skončil 21:19 pre domácich. Český univerzál v drese Myjavy Josef Mlčúch zaznamenal 38 bodov.

VK Slávia SvidníkSvidník podľahol Prievidzi v koncovkách.

Svidník podľahol Prievidzi v koncovkách.
28.09.2014
Slávia Svidník – VK Prievidza 1:3 (-26, 23, -21, -21)
Mladí Svidníčania podľahli v 4. kole extraligy mužov favoritovi z Prievidze, herne ale nesklamali. Jedným k kľúčových faktorov duelu medzi Svidníkom a Prievidzou bol servis, keď hostia získali priamo z podania 18 bodov, pričom len dvojica Pinerua – Paez nastrieľala 13 es.

VK Slávia SvidníkVOLEJBALOVÝ „ŠOU TRÉNING“ NA ZÁKLADNÝCH ŠKOLÁCH“

VOLEJBALOVÝ „ŠOU TRÉNING“ NA ZÁKLADNÝCH ŠKOLÁCH“
27.09.2014
J. Hirčko: „Prioritou spoločnosti by malo byť, aby sa deti hýbali“
Slávia Svidník sa od vstupu na extraligovú scénu nezaradila iba medzi mužskú elitu. Keďže svoju pozornosť v klube sústredili aj na prácu s mladými hráčmi, ktorú postavili na zreteľnej koncepčnej vízii, patria dnes Svidníčania k absolútnej špičke i v mládežníckych kategóriách.

VK Slávia SvidníkSVIDNÍK S PRVÝM VÍŤAZSTVOM, AJ PREHROU NA PÔDE NOVÁČIKA

Noviny Dukla
27.09.2014
Volejbalisti Slávie Svidník vstúpili do novej sezóny proti VKM Stará Ľubovňa. Keďže v domácej kabíne neostal po vicemajstrovskej sezóne kameň na kameni, očakávalo sa, ako si omladený kolektív poradí s prvou súťažnou prekážkou.

VK Slávia SvidníkNováčik z Košíc má prvé víťazstvo

Nováčik z Košíc má prvé víťazstvo
23.09.2014
Volejbalisti VK KDS šport Košice sa tešia z prvých extraligových bodov. Nováčik najvyššej súťaže zdolal v nedeľu v 3. kola vicemajstrovský VK Slávia Svidník, ktorý sa však v lete výrazne obmenil, 3:0.

VK Slávia SvidníkOmladený vicemajster zo Svidníka zdolal Starú Ľubovňu 3:2

Omladený vicemajster zo Svidníka zdolal Starú Ľubovňu 3:2
23.09.2014
Volejbalisti VK Slávia Svidník vyhrali v piatkovom 1. kole extraligy mužov vo východniarskom derby nad VKM Stará Ľubovňa 3:2, keď prehrávali 1:2. Úradujúci vicemajster, ktorý prešiel v lete veľkou hráčskou zmenou a má vekový priemer 19,4 roka, tak na úvod sezóny získal pod vedením nového trénera Petra Tholta dva body. Hralo sa v tradične búrlivom prostredí pred 500 divákmi.

VK Slávia SvidníkŽIACI SVIDNÍKA OBHÁJILI TITUL MAJSTRA SR

ŽIACI SVIDNÍKA OBHÁJILI TITUL MAJSTRA SR
29.05.2014
Žiaci Slávie Svidník vystúpili po roku opäť na domáci volejbalový Olymp. Zverenci trénera Mariána Vitka prešli finálovým turnajom v Starej Ľubovni bez zaváhania a zaslúžene obhájili prvenstvo spred roka.

VK Slávia SvidníkKadeti Svidníka prehrali iba jeden zápas a skončili na 5. mieste!

Noviny Dukla
22.05.2014
Kadeti Slávie Svidník sa od piatku do nedele predstavili na majstrovstvách Slovenska v Komárne. Po minulotýždňovom 4. mieste v kategórii juniorov cestovali zverenci trénera Róberta Franka na finálový turnaj s cieľom získať medailu, ale hoci prehrali iba jeden zápas a ako jediní zdolali majstra z Trenčína, obsadili konečnú 5. priečku!
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.