VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkVo vyrovnanom zápase zdolalo Humenné Svidník 3:1

Slovenská volejbalová federácia
16.04.2014
Volejbalisti ŠK Chemes Humenné zdolali v stredajšom prvom finálovom dueli extraligy mužov 2013/2014 hráčov VK Slávia Svidník 3:1 na sety (21, -20, 20, 25) a v sérii hranej na štyri víťazstvá sa ujali vedenia 1:0.

VK Slávia SvidníkVolejbalové derby finále sa začína

Denník Korzár
16.04.2014
Už dnes sa v mužskej volejbalovej extralige začína boj o titul. Dávnejšie je známe, že vo finále majú miestenky ŠK Chemes Humenné a VK Slávia Svidník. Východniarske derby sľubuje nielen kvalitný volejbal, ale aj športovú kulisu. Tak fanklub chemesákov, ako aj volejbalistov spod Dukly je skvelý. Ba čo viac, sú to aktuálne najlepší volejbaloví fanúšikovia Slovenska.

VK Slávia SvidníkP. Tholt: Všetci vo Svidníku si postup do finále zaslúžili

P. Tholt: Všetci vo Svidníku si postup do finále zaslúžili
16.04.2014
Hoci Slávia Svidník dnes nastúpi na historicky prvé finále volejbalovej extraligy mužov, súboje o titul však nebudú pre všetkých premiérou. Peter Kalný, Peter Tholt, Martin Sopko a Stanislav Soták už totiž poznajú mágiu majstrovských osláv.

VK Slávia SvidníkM. Vitko: Každú sekundu na palubovke si vážim

M. Vitko: Každú sekundu na palubovke si vážim
15.04.2014
Najmladším hráčom v kádri Slávie Svidník je 20-ročný libero Marián Vitko. Vekom ešte stále junior sa stal súčasťou seniorskej kabíny v tomto ročníku a vďaka talentu znásobenému poctivou prácou vstúpil do play off ako stabilný člen základnej zostavy. Dôveru, ktorú dostal od skúseného kouča Petra Kalného, spláca spoľahlivými výkonmi.

VK Slávia SvidníkBoj o titul sa môže začať. Východniarske derby Humenné - Svidník začína už v stredu

Slovenská volejbalová federácia
15.04.2014
V stredu sa v Humennom začína finálová séria extraligy mužov. O titul sa vo východniarskom derby stretnú vicemajstri z minulej sezóny ŠK Chemes Humenné a prvýkrát v histórii sa vo finále predstavia aj volejbalisti VK Slávia Svidník. Finálová séria sa hrá na štyri víťazné zápasy, hneď ten prvý môžete sledovať live na huste.tv.

VK Slávia SvidníkPREDPREDAJ VSTUPENIEK na zápas vo Svidníku!!!

Takýto šál si po zakúpení lístka odnesie každý.
14.04.2014
Finále extraligy mužov volejbale 2013/2014. PREDPREDAJ VSTUPENIEK !!!
VK SLÁVIA SVIDNíK- ŠK CHEMES HUMENNÉ 23. a 24. 04. 2014

VK Slávia SvidníkMuži motivovali juniorov a svojich súperov hladko zdolali

VK Slávia Svidník
12.04.2014
Sobotňajší postup mužov do extraligového finále mal pozitívny a burcujúci vplyv aj na nedeľňajší výkon ich nasledovníkov v juniorskej kategórii. Tréneri juniorských mužstiev totiž vyslovili spokojnosť s výkonom svojich zverencov.

VK Slávia SvidníkŽiaci opäť jasne dominovali aj proti Vranovu

VK Slávia Svidník
12.04.2014
V sobotu sa žiaci "A" predstavili na domácej palubovke proti rovesníkom z Vranova. V zápase sa očakávali povinné víťazstvá svidníckych chlapcov, čo sa aj potvrdilo. V tabuľke im patrí suverénne 1 miesto, keď v 22 zápasoch stratili len 1 set.

VK Slávia SvidníkJ. Kuchárik: Postúpili sme ako tím, tešili sme sa ako tím

J. Kuchárik: Postúpili sme ako tím, tešili sme sa ako tím
10.04.2014
Meno univerzála Slávie Svidník Jakuba Kuchárika ostane v klubovej histórii zapísané zlatými písmenami. Nech bude ktokoľvek a kedykoľvek spomínať na poslednú výmenu, po ktorej Svidníčania spečatili postup do finále, spojí si tento moment práve s odchovancom púchovského volejbalu.

VK Slávia SvidníkOd Dukly po Duklu

Denník Šport
09.04.2014
V našej extralige volejbalistov má tréner Peter Kalný unikátne postavenie. Po tom, ako v roku 1993 s VKP Bratislava získal premiérový majstrovský titul po rozdelení Československa, pridal dva s ďalšími klubmi z iných kútov Slovenska - s Dubovou v roku 2001 a s Novým Mestom nad Váhom 2007.
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.