VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkSlávia Svidník – Spartak VKP Myjava 3:2 (-25, -20, 20, 22, 11)

Slávia Svidník – Spartak VKP Myjava 3:2 (-25, -20, 20, 22, 11)
29.03.2014
Prvú semifinálovú bitku odštartovali lepšie Myjavčania. Napriek tomu, že v úvodnom sete viedli 16:11, domáci dvihli bojovú zástavu a otočili na 21:20, pričom o bod viedli do stavu 23:22. Potom začali misky váh nakláňať na svoju stranu opäť hráči Spartaka, ktorí na zisk prvého setu potrebovali tri setbaly.

VK Slávia SvidníkV sobotu sa začína mužské semifinále

Slovenská volejbalová federácia
28.03.2014
Volejbaloví priaznivci sa od soboty môžu tešiť aj na štart semifinálových sérií extraligy mužov. Do bojov o medaily sa prebojovali štyri najlepšie tímy po 2. časti extraligy. Medzi štyrmi najlepšími tímami sú až tri tímy z východu Humenné, Svídník a Prešov, jediným zástupcom zo západného Slovenska je Spartak VKP Myjava.

VK Slávia SvidníkJ. Bucki: Tlaku okolia sa nebojím, motivuje ma!

J. Bucki: Tlaku okolia sa nebojím, motivuje ma!
26.03.2014
Slávia Svidník v tejto sezóne netají finálové ambície a pre ich naplnenie angažovali funkcionári dvojnásobného bronzového medailistu pred začiatkom sezóny poľského legionára Jakuba Buckeho.

VK Slávia SvidníkŽiaci „A“ valcujú naďalej. V sobotu si to odniesla tretia Stará Ľubovňa.

Žiaci „A“ valcujú naďalej.  V sobotu si to odniesla tretia Stará Ľubovňa.
25.03.2014
V sobotu sa žiaci "A" predstavili na domácej palubovke proti rovesníkom zo Starej Ľubovne. V zápase sa očakával dobrý žiacky volejbal, nakoľko hrali proti sebe družstvá, ktoré si zabezpečili postup na Majstrovstvá Slovenskej republiky v tejto vekovej kategórii.

VK Slávia SvidníkP. Kalný o semifinále: Každý zápas bude ťažký!

P. Kalný o semifinále: Každý zápas bude ťažký!
25.03.2014
Volejbalisti Slávie Svidník si proti COP Trenčín splnili postupový cieľ tak, ako si predsavzali – v troch zápasoch a pomerom setov 9:1.

VK Slávia SvidníkSúboj vedúcej dvojice fifty-fifty

Súboj vedúcej dvojice fifty-fifty
25.03.2014
V súboji dvoch najlepších mužstiev I. ligy juniorov skupiny Východ to bolo maximálne vyrovnané, béčku Slávie v prvom súboji vo Vranove pomohlo povestné "šťastíčko".

VK Slávia SvidníkPri podaní M. Malinu uhral Svidník 12 lôpt za sebou!

Pri podaní M. Malinu uhral Svidník 12 lôpt za sebou!
20.03.2014
SVIDNÍK. Slávia Svidník postúpila v stredu do štvrtého semifinále za sebou. COP Trenčín doma zdolala 3:1 (-21, 16, 16, 22) a v sérii zvíťazila 3:0. Hoci hostia nastúpili pod Duklou s troma kadetskými reprezentantmi, kožu lacno nepredali. Práve naopak, v treťom vzájomnom štvrťfinálovom meraní síl vzali súperovi prvý set.

VK Slávia SvidníkSvidník aj Prešov postúpili do semifinále!

20.03.2014
Volejbalisti VK Slávia Svidník a VK PU MIRAD Prešov postúpili v najkratšom možnom čase do semifinále extraligy mužov, keď svoj postup medzi najlepšie štyri tímy spečatili v stredu. Svidník zdolal mladíkov z COP Trenčín 3:1 a v sérii triumfoval 3:0, Prešovčania si aj v treťom zápase poradili s Prievidzou a po víťazstve 3:0 oslavujú postup do semifinále.

VK Slávia SvidníkSlávia Svidník – COP Trenčín 3:1 (-21, 16, 16, 22)

19.03.2014
Trenčín získal v tejto sérii prvý set proti Svidníku až v treťom vzájomnom meraní síl. Hoci domáci sa po vyrovnanom začiatku začali v úvodnom dejstve pomaly rozbiehať (17:14), súper zvýšil tiež obrátky a otočil na 17:18.

VK Slávia SvidníkM. Sopko: História si z play off pamätá iba víťazstva

M. Sopko: História si z play off pamätá iba víťazstva
17.03.2014
Slávia Svidník vedie v sérii s COP Trenčín 2:0 a štvrťfinálovej sérii zatiaľ vládne suverénnym spôsobom. Pod hradom Matúša Čáka mal dramatický náboj iba úvodný set, v ktorom si domáci do koncovky držali tesný náskok, no za stavu 21:24 museli odvracať tri setbaly. Hoci sa im to podarilo, skúsenejší Svidníčania získali prvé dejstvo vo svoj prospech.