VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkHumenné vstúpilo do play-off úspešne, Svidník, Myjava aj Prešov vedú už 2:0

Slovenská volejbalová federácia
16.03.2014
V sobotu boli na programe ďalšie zápasy štvrťfinále play-off extraligy mužov. Po zisku bronzu v Stredoeurópskej lige sa už zapojili aj volejbalisti Humenného, ktorí vstúpili do vyraďovacích bojov z prvej pozície a bez problémov zdolali aj s viacerými hráčmi z lavičky Komárno 3:0. V ďalších troch sériách sa hrali druhé zápasy a Svidník, Myjava aj Prešov po nich vedú 2:0.

VK Slávia SvidníkCOP Trenčín (7) - VK Slávia Svidník (2) 0:3 (-24, -22, -19)

COP Trenčín (7) - VK Slávia Svidník (2) 0:3 (-24, -22, -19)
15.03.2014
COP Trenčín (7) - VK Slávia Svidník (2) 0:3 (-24, -22, -19) - stav série 0:2
Zápas trval 79 minút, rozhodovali: Hnát a Mokrý, 200 divákov.

VK Slávia SvidníkM. Malina: Chceli sme ukázať, kto je pánom série

M. Malina: Chceli sme ukázať, kto je pánom série
15.03.2014
Slávia Svidník zvládla prvý zápas série s COP Trenčín ako sa na favorita patrí. Zverenci trénera Petra Kalného zvíťazili za šesťdesiatsedem minút hladko 3:0 (17, 12, 17). Hostia sa ani v jednom zo setov nedokázali udržať v hre o lepší výsledok, keď doplatili predovšetkým na vysoký počet vlastných chýb.

VK Slávia SvidníkSlávia Svidník – COP Trenčín 3:0 (17, 12, 17)

Slávia Svidník – COP Trenčín 3:0 (17, 12, 17)
13.03.2014
Svidník potvrdil úlohu favorita za 67 minút. V prvom sete ešte dokázali hostia stiahnuť z 5:11 na 11:12, ale od tohto momentu Slávia jasne dominovala, čo jej hráči potvrdili aj v druhom dejstve. Tretí set sa niesol vo vyrovnanom duchu iba v úvode (5:5), pretože potom sa domáci stroj rozbehol naplno a mladí Trenčania už v pohode hrajúceho súpera potrápiť nedokázali.

VK Slávia SvidníkSvidník vyzve v play-off mladíkov z COP Trenčín

13.03.2014
Vo štvrtok začnú štvrťfinálovú sériu play-off aj volejbalisti VK Slávia Svidník, ktorí sa stretnú s mladým tímom z COP Trenčín. Úvodný duel od 18:30 odvysiela v priamom televíznom prenose Slovak Sport TV. Víťaz prvej časti extraligy a druhý tím po druhej časti je v sérii favoritom, Trenčania sa mu budú snažiť túto rolu Svidníčanom znepríjemniť.

VK Slávia SvidníkSvidníčania štartujú play off doma proti mladíkom z Trenčína

Svidníčania štartujú play off doma proti mladíkom z Trenčína
13.03.2014
Slávia Svidník má v aktuálnej sezóne finálové ambície. Prvou prekážkou k naplneniu tohto cieľa bude COP Trenčín.

VK Slávia SvidníkPozvánka na volejbal SVIDNÍK- TRENČÍN !!!

Pozvánka na volejbal SVIDNÍK- TRENČÍN !!!
11.03.2014
A máme to tu, play-off. Najdôležitejšia časť celej volejbalovej extraligy mužov 2013/2014 klope na dvere a ty nesmieš pri tom chýbať.
VK Slávia Svidník- COP Trenčín,
ŠTVRTOK 13.3.2014 o 18.30 hod

VK Slávia SvidníkSvidník vstúpi do štvrťfinále v televíznom priamom prenose

11.03.2014
Volejbalisti Slávie Svidník ukončili nadstavbovú časť vystúpením na pôde ŠK Chemes Humenné. Toto stretnutie ovplyvnilo viacero faktorov a prvým z nich bola atmosféra. Keďže v rovnakom čase hrali o pár metrov ďalej humenskí hokejisti s Dubnicou o postup do I. ligy, fanúšikovia nezaplnili halu v takom počte, ako to v domovskom stánku vicemajstra býva zvykom.

VK Slávia SvidníkPrešov stratil veľký náskok a nepreskočil Myjavu, dvojice pre play-off sú známe

09.03.2014
V extralige mužov sa v sobotu hrali posledné zápasy 2. časti, po ktorej poznáme dvojice pre play-off. V 10. kole skupiny o 1.-6. miesto sa bojovalo o druhé, tretie a štvrté miesto. Svidník si aj napriek prehre v Humennom udržal druhé miesto. Prešov potreboval tri body, aby preskočil tretiu Myjavu, ale nevyužil vedenie 24:18 a nakoniec vyhral až v tajbrejku.

VK Slávia SvidníkJ. Drobňák: Chceme, aby si fanúšikovia duel užili

J. Drobňák: Chceme, aby si fanúšikovia duel užili
07.03.2014
Volejbalisti Svidníka ukončia nadstavbovú časť v derby v Humennom. Hostia by si radi zaspomínali na minuloročné víťazstvo 3:2.