VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkM. Labik: Chceme potvrdiť, že sme o rok skúsenejší

M. Labik: Chceme potvrdiť, že sme o rok skúsenejší
22.03.2016
Východniarske štvrťfinálové derby medzi VK KDS Šport Košice a VK Slávia Svidník v prvom súboji série nesklamalo. Tri dramatické koncovky, viaceré skvelé individuálne výkony a výborná fanúšikovská kulisa predznamenávajú pokračovanie prvotriedneho volejbalového predstavenia aj pod Duklou.

VK Slávia SvidníkPozvánka na štvrťfinále playoff: Svidník- Košice

Pozvánka na štvrťfinále playoff: Svidník- Košice
20.03.2016
V prvom, dramatickom zápase štvrťfinále extraligy mužov Košice- Svidník sme síce podľahli favoritovi, ale od víťazstva sme neboli až tak ďaleko. DOMA JE však DOMA a kožu tak lacno nepredáme. Príď už v utorok 22.3.2016 o 18:00 hod do svidníckej haly a hrdo si zakrič: Sláviaaaaaaaaa !!! Jeden duch - jeden tím !!!

VK Slávia SvidníkŠtvrťfinále mužského play off pokračuje v utorok.

Slovenská volejbalová federácia
21.03.2016
Štvrťfinále play off extraligy mužov pokračuje v utorok druhými zápasmi. Vo všetkých štyroch sériách sa na úvod presadili domáci favoriti a v utorok si môžu zabezpečiť postup do semifinále.

VK Slávia SvidníkBitka na východe pre Košice

Slovenská volejbalová federácia
19.03.2016
VK KDS Šport Košice - VK Slávia Svidník 3:1 (-22, 17, 23, 23)
V sobotu sa naplno rozbehli aj štvrťfinálové série extraligy mužov. Najväčiu drámu videli v Košiciach, kde sa domáci favorit na víťazstvo 3:1 nad Svidníkom poriadne nadrel. Hostia vyhrali prvý set, potom v štvrtom viedli 14:11 a v koncovke 22:21, ale duel do tajbrejku nedostali

VK Slávia Svidník Maroš Kasperkevič si to rozdá s bratrancom

 Maroš Kasperkevič si to rozdá s bratrancom
19.03.2016
Nahrávač Maroš Kasperkevič začal uplynulú sezónu vo Svidníku. Do Košíc prišiel pred rokom v januári na hosťovanie a v lete sa potom stal hráčom VK KD Šport. Teraz bude mať možnosť zahrať si proti bývalým spoluhráčom.

VK Slávia SvidníkDnes štartuje playoff !!!

Dnes štartuje playoff !!!
19.03.2016
Prešov vyzve COP Trenčín, VK Bystrina SPU Nitra si zmeria sily s VK Prievidza, VK KDS Šport Košice s VK Slávia Svidník, poslednú dvojicu tvoria Spartak UJS VKP Komárno a TJ Spartak Myjava. Čerstvý víťaz Slovenského pohára Prešov, Nitra aj Košice sú vo svojich štvrťfinálových sériách výraznými favoritmi a očakáva sa ich prienik medzi elitné kvarteto v najkratšom možnom čase, teda už po utorkových druhých zápasoch.

VK Slávia SvidníkJ. Hriňák: Musíme hrať odvážne a nebáť sa riskovať

J. Hriňák: Musíme hrať odvážne a nebáť sa riskovať
18.03.2016
Volejbalisti VK Slávia Svidník potvrdzujú v tejto sezóne herný progres. Mužstvo, ktorého gro kádra tvoria stále mladí hráči, aj v juniorskom, či kadetskom veku napreduje a túto nastavenú latku nebudú chcieť zverenci trénera Petra Tholta podliezť ani v play off.

VK Slávia SvidníkVÝJAZD NA PLAOFF ZÁPAS DO KOŠÍC !!!

VÝJAZD NA PLAOFF ZÁPAS DO KOŠÍC !!!
15.03.2016
VÝJAZD NA PLAOFF ZÁPAS DO KOŠÍC- VK KDS-ŠPORT KOŠICE- VK SLÁVIA SVIDNÍK
Už túto sobotu 19.03.2016 o 19:00 hod, začína najdôležitejšia časť extraligy mužov vo volejbale playoff. Pri tejto príležitosti organizuje Volejbalový klub Slávia Svidník výjazd na tento zápas. Odchod 19.03.2016 o 16:30 hod od daňového úradu. Poď povzbudiť svoj obľúbený tím.

VK Slávia SvidníkNa play off sa víťazne naladili Prešov, Košice, Svidník a Trenčín

Slovenská volejbalová federácia
13.03.2016
V extralige mužov boli v sobotu na programe posledné zápasy nadstavbovej časti. O všetkom už bolo rozhodnuté pred týmto kolom a tak sa hralo len o to, kto sa ako naladí na play off. V skupine o 1.-5. miesto vyhral obhajca titulu a čerstvý víťaz Slovenského pohára Prešov na palubovke Myjavy 3:1 a Košice zdolali Komárno 3:2. V skupine o 6.-9. miesto deklasovali mladíci z Trenčína Prievidzu 3:0 a Svidník nezaváhal doma so Starou Ľubovňou, ktorá o udržanie sa v extralige bude bojovať v prelínacej súťaži

VK Slávia SvidníkVK Slávia Svidník – VKM Stará Ľubovňa 3:0 (20, 25, 16)

VK Slávia Svidník
12.03.2016
VK Slávia Svidník – VKM Stará Ľubovňa 3:0 (20, 25, 16)
V zápase, ktorý už nemohol prehovoriť do konečného poradia v skupine o 6. – 9. miesto, zvíťazili Svidníčania 3:0 a pred play off sa naladili pozitívne.
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.