VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkP. Kalný: Nedokázali sme prestať robiť chyby a naštartovať sa

P. Kalný: Nedokázali sme prestať robiť chyby a naštartovať sa
04.02.2014
Pred prvým semifinále Slovenského pohára v Humennom boli v dueli s VK PU MIRAD Prešov papierovým favoritom volejbalisti Slávie Svidník. Víťaz základnej časti vyhral aj posledné dva z troch tohtosezónnych vzájomných súbojov, ale v sobotu mu postup súdený nebol.

VK Slávia SvidníkJavorčík, Sopko, Macko a Kriško pred Final Four

Slovenská volejbalová federácia
31.01.2014
Do začiatku Final Four Slovenského pohára vo volejbale mužov aj v Humennom ostáva už len deň. Ako vidia volejbalový víkend na východe Slovenska aktéri mužského turnaja? Oslovili sme po jednom hráčovi z každého tímu.

VK Slávia SvidníkSlávia Svidník predstavuje svoju OFICIÁLNU HYMNU

VK Slávia Svidník
31.01.2014
Volejbalistov Slávie Svidník čaká počas tohto víkendu prvý vrchol sezóny – Final Four Slovenského pohára v Humennom. Niet najmenších pochýb, že hráči sa budú môcť, ako vždy, spoľahnúť na magickú podporu od svojich fanúšikov. Tí patria k najlepším a najvernejším na Slovensku, čo potvrdzujú nielen v domácej hale, ale aj na výjazdoch za súpermi.

VK Slávia SvidníkVlkolinský, Kalný, Šalata, Májek pred Final Four

Slovenská volejbalová federácia
31.01.2014
Už len jeden deň zostáva do začiatku veľkej volejbalovej udalosti. V Humennom sa v sobotu a v nedeľu uskutoční záverečný turnaj Final Four Slovenského pohára, kde sa predstavia najlepšie štyri mužské a štyri ženské tímy na Slovensku. Ako vidia situáciu tréneri mužských tímov? Pozrite si ich reakcie.

VK Slávia SvidníkO. Hruboška: Chcem si vychutnať eufóriu ako pred rokom!

O. Hruboška: Chcem si vychutnať eufóriu ako pred rokom!
30.01.2014
Prvým vrcholom sezóny na našej domácej volejbalovej scéne bude víkendový finálový turnaj Slovenského pohára v Humennom. Tretíkrát za sebou sa vo Final Four predstaví Slávia Svidník. Najbližšie k celkovému prvenstvu mali Svidníčania v sezóne 2011/2012, kedy v dramatickej päťsetovej bitke podľahli Volley Teamu UNICEF Bratislava.

VK Slávia SvidníkV Humennom sa tešia na dva dni volejbalu a zábavy

Slovenská volejbalová federácia
31.01.2014
Už o dva dni sa v Humennom začne záverečný turnaj Final Four Slovenského pohára vo volejbale mužov aj žien. Na prvý z vrcholov sezóny sú na východe Slovenska pripravení a tešia sa na oslavu volejbalu.

VK Slávia SvidníkFinal Four Slovenského pohára v Humennom sa blíži

Final Four Slovenského pohára v Humennom sa blíži
29.01.2014
Pozornosť volejbalových priaznivcov sa upriamuje na východ Slovenska. Už o tri dni sa totiž v Humennom začína záverečný turnaj Final Four Slovenského pohára 2014, v ktorom budú o cennú trofej bojovať štyri ženské a štyri mužské tímy.

VK Slávia SvidníkVýjazd na Final Four Slovenského pohára

Výjazd na Final Four Slovenského pohára
23.01.2014
Program Final Four Slovenského pohára v Humennom:
Sobota 01. 02 2014: semifinále - muži:
16:00 VK Slávia Svidník - VK Mirad PU Prešov
18:30 ŠK Chemes Humenné - Spartak VKP Myjava

VK Slávia SvidníkV Košiciach ich "hrial" dobrý pocit z víťazstva

VK Slávia Svidník
30.01.2014
Juniorské áčko Slávie si v nedeľu "vychutnalo" ľadové podmienky, keď v telocvični bolo asi iba okolo desať stupňov. Oveľa viac hrialo zaslúžené víťazstvo. Béčkarom v Prešove aspoň k jednému víťazstvu chýbalo viac športového šťastia.

VK Slávia SvidníkSvidnícki žiaci „A“ naďalej valcujú svojich súperov

VK Slávia Svidník
30.01.2014
V sobotu sa žiaci "A" odohrali svoj zápas na domácej palubovke proti Humennému "B". Do zápas išli s cieľom potvrdiť zatiaľ svoje suverénne postavenie v tabuľke a schuti si zahrať volejbal, čo sa im aj do bodky podarilo.
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.