VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkNávrat k derby Svidník- Prešov fotoobjektívom

VK Slávia Svidník
09.12.2013
Neopísateľnú atmosféru zo stretnutia 11. kola volejbalovej extraligy mužov medzi Svidníkom a Prešovom zachytil vo svojej galérii fotograf Ladislav Lukáč.

VK Slávia SvidníkVýchodniarske derby pohľadom RTVS

Východniarske derby pohľadom RTVS
09.12.2013
Veľké východniarske volejbalové derby medzi Slávia Svidník a Mirad PU Prešov prinieslo priamy súboj o prvú priečku v tabuľke najvyššej volejbalovej súťaže mužov na Slovensku. Reportáž zo zápasu si môžete pozrieť od 9:28 min na RTVS. Link tu

VK Slávia SvidníkSvidník zdolal Prešov a dostal sa na čelo + VIDEO

Slovenská volejbalová federácia
09.12.2013
V priamom súboji o čelo tabuľky extraligy mužov vyhral v 11. kole Svidník vo východniarskom derby nad Prešovom v tesných koncovkách 3:0 a dostal sa na prvé miesto.

VK Slávia SvidníkPrešovu sme vrátili požičané

Prešovu sme vrátili požičané
08.12.2013
Slávia Svidník – VK MIRAD PU Prešov 3:0 (24, 23, 25)
Obidvaja súperi potvrdili svoje postavenie v tabuľke a hoci hostia nezískali ani set, kožu v žiadnom prípade lacno nepredali. V prvom dejstve mali hostia setbal, no Malina dvoma bodmi stav otočil a dielo dokončil Soták.

VK Slávia SvidníkPOZVÁNKA NA VÝBORNÝ VOLEJBAL !!!

POZVÁNKA NA VÝBORNÝ VOLEJBAL !!!
03.12.2013
V sobotu, 7.12.2013 o 17.00 hod, v rámci 11. kola slovenskej volejbalovej extraligy mužov 2013/2014, privítame na domácej palubovke Volejbalový klub Mirad PU Prešov. Keďže sa jedná o konfrontáciu druhého s prvým, máte sa na čo tešiť. Srdečne Vás pozývame na pravé východniarske derby.

VK Slávia SvidníkM. Sopko: Zápas s Prešovom bude mať určite správny náboj

M. Sopko: Zápas s Prešovom bude mať určite správny náboj
05.12.2013
Svidník ukončil štvorzápasový trip na palubovkách súperov víťazstvom v Komárne. V sobotu vyzvú zverenci P. Kalného v súboji o prvé miesto Prešov.

VK Slávia SvidníkP. Kalný: Bol to dobre zvládnutý povinný zápas

P. Kalný: Bol to dobre zvládnutý povinný zápas
03.12.2013
Volejbalisti Slávie Svidník potrebovali na pôde VK Spartak Komárno sedemdesiatštyri minút, aby si z palubovky extraligového nováčika priviezli plný bodový zisk. Svidníčania mali stretnutie od jeho úvodu pod kontrolou a postupne svojim koncentrovaným výkonom stále viac a viac otupovali snahu domácich pobiť sa o lepší výsledok.

VK Slávia SvidníkPrešov vyhral šláger v Myjave, naplno bodovali aj Prievidza a Svidník

Slovenská volejbalová federácia
02.12.2013
V šlágri 10. kola extraligy mužov vyhrali volejbalisti VK MIRAD PU Prešov na palubovke Spartak VKP Myjava a upevnili si vedúcu pozíciu v tabuľke. Naplno bodoval aj Svidník, ktorý vyhralo 3:0 v Komárne a je len bod za Prešovom.

VK Slávia SvidníkNapísali o nás. SVIDNÍCKA VOLEJBALOVÁ MLÁDEŽ NAJLEPŠIA NA SLOVENSKU

Noviny Dukla
29.11.2013
Kým si krízou zmietaný futbal vo Svidník vyžiadal zmenu vedenia, svidnícky Volejbalový klub Slávia Svidník má úplne iné starosti.

VK Slávia SvidníkM. Malina: Ak prídem na palubovku, musím pomôcť

M. Malina: Ak prídem na palubovku, musím pomôcť
29.11.2013
Po dvoch päťsetových bitkách v Prievidzi a St. Ľubovni cestovali volejbalisti Slávie Svidník tretíkrát za sebou vonku, kde sa v 9. kole predstavili na pôde COP Trenčín.
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.