VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkPohodlne víťazstvo nad Nitrou

Pohodlne víťazstvo nad Nitrou
02.11.2013
Nitra mala raketový vstup do stretnutia, keď viedla 6:1 a 8:3, ale od tohto momentu už dominovali domáci. Svidníčania výborne podávali, čoho výsledkom je deväť es a vďaka servisu mali aj uľahčenú pozíciu v obrane, kde súpera jedenásťkrát zablokovali.

VK Slávia Svidník„Nitrania“ R. Száraz a O. Hruboška berú iba tri body

„Nitrania“ R. Száraz a O. Hruboška berú iba tri body
01.11.2013
Slávia Svidník sa v ďalšom kole volejbalovej extraligy mužov predstaví na domácej pôde proti VK Ekonóm SPU Nitra. Práve pod Zoborom zanechali výraznú hráčsku stopu Radoslav Száraz a Ondrej Hruboška.

VK Slávia SvidníkJ. Bucki: Každý hráč cíti zodpovednosť za výsledok

J. Bucki: Každý hráč cíti zodpovednosť za výsledok
01.11.2013
Poľský legionár Jakub Bucki začína napĺňať očakávania, ktoré do neho Svidníčania pri angažovaní vkladali. Vládne klubovým štatistikám a mužstvo potiahol aj proti Myjave.

VK Slávia SvidníkJuniorské áčko naďalej bez prehry

VK Slávia Svidník
30.10.2013
Základná časť skupiny Východ v I. lige juniorov pokračovala v nedeľu stretnutiami 3. kola. Po druhýkrát v sezóne sa mladí volejbalisti VK Slávia predstavili na domácej palubovke a až na prvé stretnutie B- mužstva boli v súbojoch so súpermi úspešní.

VK Slávia SvidníkŽiaci v Poprade dve suverénne víťazstvá

VK Slávia Svidník
30.10.2013
V sobotu sa žiaci Slávia Svidník "A" predstavili na palubovke v Poprade, kde si zmerali sily s miestnymi rovesníkmi. V obidvoch zápasoch mladí Svidníčania podali výkon hodný Majstra Slovenskej republiky z uplynulého ročníka a potvrdili tohtosezónne ambície.

VK Slávia SvidníkO. Hruboška: S podporou divákov sme Myjave nedali šancu

O. Hruboška: S podporou divákov sme Myjave nedali šancu
30.10.2013
Svidník pripravil Myjavu o jej tohtosezónnu neporaziteľnosť. Hostia síce vyhrali prvý set, ale v ďalšom priebehu už dominovala Slávia.

VK Slávia SvidníkSvidník zdolal v šlágri Myjavu 3:1, Prešov vyhral hladko v Nitre

Slovenská volejbalová federácia
28.10.2013
Extraliga mužov mala v sobotu dva zápasy 5. kola. V šlágri kola vyhrali volejbalisti Slávie Svidník nad Spartakom VKP Myjava a bodovo sa dotiahli na lídra. V druhom zápase vyhral Prešov v Nitre hladko 3:0 a udržal si druhé miesto.

VK Slávia SvidníkReportáž na STV Svidník- Myjava

Reportáž na STV Svidník- Myjava
27.10.2013
V sobotňajšom šlágri extraligy mužov vo volejbale narazili na seba Svidník a dovtedy neporazená Myjava. V repete minuloročného súboja o bronzové medaile boli aj tentokrát úspešnejší Svidníčania. Krátku reportáž z duelu si môžete pozrieť od 15:55 na STV tu.

VK Slávia SvidníkSvidník – Myjava 3:1 (-18, 19, 15, 19)

Svidník – Myjava 3:1 (-18, 19, 15, 19)
26.10.2013
Myjava mala raketový nástup do stretnutia, keď svoju pohodu v prvom sete dokázala premeniť až na 10-bodový náskok (21:11). V ďalšom priebehu zlepšili Svidníčania príjem a predovšetkým Bucki s Drobňákom dokázali pritlačiť súpera podaním.

VK Slávia SvidníkP. Kalný skloňuje pred Myjavou koncentráciu a odvahu

P. Kalný skloňuje pred Myjavou koncentráciu a odvahu
24.10.2013
Volejbalisti Svidníka sa pokúsia prvú prehru v sezóne odčiniť v sobotu proti Myjave. Líder súťaže, ktorý nestratil ani bod, však kožu lacno predať nepríde.
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.