VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkP. Tholt: Hráči sú vnímaví, z každej prehry sa poučili

P. Tholt: Hráči sú vnímaví, z každej prehry sa poučili
12.03.2016
Vo volejbalovej extralige mužov klope play off každým dňom na dvere silnejšie a silnejšie. Šteklenie z blížiaceho sa vrcholu sezóny cítia aj hráči VK Slávia Svidník, ktorým ostáva odohrať ešte domáce stretnutie so Starou Ľubovňou.

VK Slávia SvidníkP. Tholt: V hlave som už nastavený na Košice

VK Slávia Svidník
09.03.2016
Volejbalisti VK Slávia Svidník sa v sobotu predstavili vo Final Four Slovenského pohára. V semifinále ich čakal majstrovský Prešov, ktorý prekvapenie nepripustil a po hladkom priebehu postúpil do nedeľňajšieho finále.

VK Slávia SvidníkPrešov otočil z 0:2 a po 11 rokoch získal Slovenský pohár

Slovenská volejbalová federácia
08.03.2016
Volejbalisti VK MIRAD PU Prešov získali po 11 rokoch svoj druhý Slovenský pohár. V dramatickom finále záverečného turnaja Final Four v nitrianskej hale na Klokočine zdolali zverenci tréner Ľuboslava Šalatu domáci tím VK Bystrina SPU Nitra 3:2, keď otočili z 0:2.

VK Slávia SvidníkPrešov hladko zdolal Svidník

Slovenská volejbalová federácia
07.03.2016
Volejbalisti VK MIRAD PU Prešov postúpili tretí rok za sebou do finále Slovenského pohára. V prvom mužskom semifinále Final Four v nitrianskej hale na Klokočine zdolali hladko VK Slávia Svidník 3:0.

VK Slávia SvidníkT. Skasko: Final Four si chceme na palubovke užiť

T. Skasko: Final Four si chceme na palubovke užiť
04.03.2016
Volejbalisti VK Slávia Svidník nebudú chýbať na volejbalovom sviatku v Nitre, ktorá bude tento víkend hostiť Final Four Slovenského Pohára. Zverencom trénera Petra Tholta budú robiť spoločnosť domáci Nitrania, Košice a Prešov.

VK Slávia SvidníkReprezentačná dvadsiatka zdolala v príprave na KME Prievidzu 3:2. V nominácii až traja slávisti: Ščerba, Goban a Kozák

Slovenská volejbalová federácia
03.03.2016
Slovenskí volejbaloví reprezentanti do 20 rokov (ročník 1997 a mladší) absolvovali od nedele do stredy prípravný tréningový kemp v Trenčíne. Zverenci trénera Ivana Hiadlovského sa pripravujú na blížiacu sa kvalifikáciu o postup na majstrovstvá Európy 2016.

VK Slávia SvidníkVo Zvolene naši juniori potrdili pozíciu lídra skupiny Východ

Vo Zvolene naši juniori potrdili pozíciu lídra skupiny Východ
26.02.2016
Od piatka 26. 2. do nedele 28. 2. sa v Trnave (západ) a vo Zvolene (východ) uskutočnili ďalšie turnaje majstrovstiev Slovenska juniorov. Po prvom turnaji naši chlapci nestratili ani bod a do Zvolena cestovali s jasným poslaním potvrdiť postavenie lídra Východu. To sa im aj podarilo, keď v celkovej konfrontácii nestratili ani set.

VK Slávia SvidníkVK Prievidza - VK Slávia Svidník 0:3 (-21, -23, -20)

VK Slávia Svidník
26.02.2016
Volejbalisti VK Slávia Svidník vyhrali v dnešnom zápase 5. kola extraligy mužov skupiny 6.-9. na palubovke VK Prievidza 3:0.

VK Slávia SvidníkExtraligová sobota aj s prekvapením

Slovenská volejbalová federácia
20.02.2016
V extralige mužov boli v sobotu na programe štyri zápasy. V skupine 1.-5. vyhrala Nitra v dráme nad Komárnom 3:2 a dostala sa na 1. miesto. V ďalšom zápas vyhrala Myjava nad Košicami 3:0. V skupine 6.-9. zvíťazil Trenčín nad Svidníkom 3:0 a predstihli v tabuľke Starú Ľubovňu, ktorá prehrala s Prievidzou 1:3 a klesla na posledné miesto.

VK Slávia SvidníkFinal Four Slovenského pohára si zahrá aj Svidník! Vyradil obhajcu z Komárna

Slovenská volejbalová federácia
19.02.2016
Volejbalisti VK Slávia Svidník doplnili kvarteto účastníkov Final Four Slovenského pohára, keď v dnešnej odvete štvrťfinále vyradili obhajcu trofeje z minulého roka Spartak UJS VKP Komárno. Svidník síce v odvete na juhu Slovenska prehral 2:3, ale keďže doma vyhral 3:1, dva sety mu na postup stačili. Na Final Four SP sa Svidník predstaví po dvoch rokoch.
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.