VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkJuniorské áčko víťazne, béčko s prehrou

Noviny Dukla
23.10.2013
V nedeľu sa obidve juniorské mužstvá VK Slávia predstavili v druhom kole na palubovkách súperov a podľa očakávania sa presadili len zverenci R. Franka. Hráči svidníckeho béčka, ktorí sú vekovo ešte len žiaci, naďalej zberajú juniorskej lige skúsenosti a proti favoritovi z Humenného ťahali za kratší koniec.

VK Slávia SvidníkV akcii už aj svidnícki žiaci

Noviny Dukla
23.10.2013
V uplynulú sobotu sa rozbehla nová sezóna aj pre žiacke volejbalové nádeje Svidníka. Cez víkend sa odohralo prvé kolo sezóny 2013/2014 žiakov vo volejbale. Podobne ako v predchádzajúcej sezóne sa aj teraz v súťaži predstavia dve družstvá zo Svidníka a hneď v úvodnom kole si medzi sebou zmerali svoje sily.

VK Slávia SvidníkPozvánka na volejbal !!!

Pozvánka na volejbal !!!
23.10.2013
Slávia Svidník- Spartak Myjava 26.10.2013 o 17.00 (Svidník)

Rozhodujú: Hoger Peter a Servický Ján

VK Slávia SvidníkR. Száraz: Boli sme malo nabúdení

Rádio Šport - Daj K.O. nude!
21.10.2013
Svidnícky blokár R. Száraz pre Rádio Šport priznal, že Prešovčania v derby chceli uspieť viac ako my. Viac v linku

VK Slávia SvidníkP. Kalný: Hráči musia prejaviť vôľu po víťazstve!

Noviny Dukla
21.10.2013
Východniarske derby medzi VK Mirad PU Prešov a Sláviou Svidník sa hralo podľa domácich nôt. V prvých troch setoch si obidva tímy priebeh strážili a ani v jednom prípade dramatickú koncovku nepripustili.Všetko však fanúšikom vynahradili vo štvrtom sete. Svidníčania si v ňom od úvodu držali dvojbodový náskok, ktorí doviedli až do stavu 24:22.

VK Slávia SvidníkPrešov zdolal Svidník, Trenčín vyhral v Prievidzi, tajbrejk v Komárne

Prešov zdolal Svidník, Trenčín vyhral v Prievidzi, tajbrejk v Komárne
20.10.2013
Volejbalová extraliga mužov mala v sobotu na programe kompletné 4. kolo. Najväčšie prekvapenie sa zrodila v Prešove, kde domáci zdolali favorizovaný Svidník 3:1.

VK Slávia SvidníkJ. Drobňák očakáva v derby výbornú kulisu

J. Drobňák očakáva v derby výbornú kulisu
19.10.2013
V závere prípravy na novú sezónu sa na volejbalistov Slávie Svidník lepili zdravotné problémy ako na bežiacom páse. Všetko odštartovala nepríjemná viróza, ktorá postupne poslala do postele deväť zo štrnástich hráčov.

VK Slávia SvidníkJuniori vstúpili do novej sezóny bez straty setu

VK Slávia Svidník
17.10.2013
Do nového súťažného ročníka v I. lige juniorov skupiny Východ vstúpili v nedeľu dva kolektívy Volejbalového klubu Slávia Svidník bez straty setu. V telocvični Strednej odbornej školy na Ul. Bardejovskej si hravo poradili so súpermi a naznačili svoje ambície v tomto ročníku.

VK Slávia SvidníkM. Malina pre Rádio Šport

Rádio Šport - Daj K.O. nude!
14.10.2013
Čo prezradil Marek Malina Rádiu Šport o sobotňajšom zápase s Komárnom, vstupe do novej sezóny extraligy 2013/2014, ale aj o blížiacom sa derby zápase proti Prešovu, si vypočujte na tomto linku.

VK Slávia SvidníkPo troch kolách čelo tabuľky bez prekvapení

Slovenská volejbalová federácia
13.10.2013
Extraliga mužov mala v sobotu na programe kompletné 3. kolo prvej časti. Svidník zdolal na domácej palubovke nováčika z Komárna 3:1, Myjava vyhrala v Prešove 3:0, Nitra zdolala COP Trenčín 3:0 a v päťsetovej dráme v Starej Ľubovni sa z prvého víťazstva a prvých dvoch bodov v sezóne tešil extraligový nováčik z Prievidze.
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.