VK Slávia SvidníkTretie kolo, tretie víťazstvo

Tretie kolo, tretie víťazstvo
12.10.2013
Svidník – Komárno 3:1 (23, -23, 11, 20)
V súboji dvoch tímov, ktoré v prvých dvoch kolách nestratili, resp. nezískali set boli diváci svedkami vyrovnaného priebehu, pričom aj vďaka hosťom sa hral v tejto sezóne pod Duklou najkvalitnejší volejbal.

VK Slávia SvidníkPozvánka na volejbal !!!

Pozvánka na volejbal !!!
11.10.2013
V sobotu na domácej palubovke privítame nováčika extraligy VK Spartak Komárno. Príď nás povzbudiť v ceste za ďalšími ligovými bodmi.
Slávia Svidník- VK Spartak Komárno 0:0
12.10.2013 o 17.00 hod (ŠH Svidník)
Rozhodujú: J. Servický a I. Porváznik, na čiare K. Kaliňáková a M. Smolko

VK Slávia SvidníkJ. Jurko: Pred „domácim“ publikom som bol poriadne vyhecovaný!

J. Jurko: Pred „domácim“ publikom som bol poriadne vyhecovaný!
11.10.2013
Zápas medzi Sláviou Svidník a COP Trenčín mal špeciálny nádych pre dvojicu hráčov hostí Patrika Lamanca a Juraja Jurka. Obidvaja sú totiž odchovancami svidníckeho volejbalu, preto sa v druhom extraligovom kole vrátili do pre nich veľmi dobre známeho prostredia.

VK Slávia SvidníkDebutant M. Vitko: Pred zápasom som sa iba poriadne vyspal

Debutant M. Vitko: Pred zápasom som sa iba poriadne vyspal
10.10.2013
Volejbalisti Slávie Svidník majú za sebou dva zo série troch domácich zápasov, v ktorých nestratili ani set, keď si po Starej Ľubovni poradili hladko aj s COP Trenčín. Pri výhre 3:0 (15, 21, 17) si premiéru medzi seniormi odkrútil vekom ešte junior Marián Vitko.

VK Slávia SvidníkP. Kalný: “Hráčom sa nepodarilo dostať do správneho rytmu”

Noviny Dukla
09.10.2013
Volejbalisti Slávie Svidník zvládli hladko aj druhú tohtosezónnu prekážku, ktorou boli mladí Trenčania z Centra olympijskej prípravy.

VK Slávia SvidníkSvidník zdolal Trenčín, nováčikovia čakajú na prvý bod

Slovenská volejbalová federácia
06.10.2013
Extraliga mužov mala v sobotu tri zápasy 2. kola, pretože duel Stará Ľubovňa - Nitra (0:3) predohrali pred televíznymi obrazovkami vo štvrtok. Volejbalisti Svidníka potvrdili úlohu favorita a na domácej palubovke zdolali mladíkov z COP Trenčín 3:0.

VK Slávia SvidníkPo Ľubovni hladké víťazstvo aj proti Trenčínu

Po Ľubovni hladké víťazstvo aj proti Trenčínu
05.10.2013
VK Slávia Svidník – COP Trenčín 3:0 (15, 21, 17)
Domáci v tomto stretnutí potvrdili úlohu favorita, keď najmä v prvom a treťom sete pracovali s komfortným náskokom 11, resp. 8 bodov. Vyrovnaný priebeh ponúkol iba druhý set, kedy mladí Trenčania dokázali stiahnuť na 22:21, ale v koncovke súpera nepotrápili.

VK Slávia SvidníkP. Kalný: Vo Svidníku medzi srdciarmi

Denník Šport
04.10.2013
Aj keď s volejbalom pobehal kus sveta, najskúsenejší extraligový kormidelník Peter Kalný na Slovensku od svojho bydliska v Stupave doteraz najďalej pôsobil na Horehroní v Dubovej. Po vyše dvoch rokoch sa 54-ročný tréner vrátil do našej najvyššej súťaže na lavičke Svidníka, v úvodnom kole vo východniarskom derby jeho zverenci v sobotu zdolali Starú Ľubovňu 3:0

VK Slávia SvidníkM. Malina: V popise práce mám čiernu robotu

M. Malina: V popise práce mám čiernu robotu
04.10.2013
Slávia Svidník odštartuje nový súťažný ročník sériou troch domácich zápasov. Prvý z nich odohrali zverenci trénera Petra Kalného proti VKM Stará Ľubovňa. V drese hostí sa navyše predstavili bývalí hráči obhajcov bronzových medailí nahrávač Kamil Feňo a libero Pavol Barlík, čo súboju východniarskych celkov dodalo na zvýšenej prestíži.

04.10.2013
Po prvom extraligovom kole sme zaknihovali povinné tri body. O tom, koľko bodov dosiahneme v sobotňajšom zápase proti mladým Trenčanom závisí aj od tvojich hlasiviek. Príď povzbudiť náš tím a odnes si príjemný športový zážitok.