VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkV Bratislave vyžrebovali volejbalové súťaže 2013/2014

Slovenská volejbalová federácia
12.07.2013
V bratislavskom Dome Športu sa v utorok dopoludnia uskutočnil žreb ligových súťaží pre ročník 2013/2014. Žreb viedol súťažný riaditeľ Slovenskej volejbalovej federácie Ľubo Stražay, súťažnú komisiu SVF zastupoval jej člen Ján Dančík, ktorý bol komisárom žrebu a družstvá ťahala z majstrovskej trofeje sekretárka SVF Katarína Poláková.

VK Slávia SvidníkPeter Kalný novým tréner Svidníka

Peter Kalný: Vo Svidníku cítiť ambície na každom kroku
07.07.2013
Legend Watches Slávia Svidník povedie v novej sezóne tréner Peter Kalný. Vedenie klubu po skončení minulého súťažného ročníka avizovalo, že chce dať mužstvu nový impulz, ktorý mu pomôže odomknúť brány finále, kde Svidníčania v posledných troch extraligových edíciách neuspeli.

VK Slávia SvidníkNová akvizícia na poste univerzála, Poliak Jakub Bucki

Nová akvizícia na poste univerzála, Poliak Jakub Bucki
07.07.2013
Dres bronzového tímu uplynulého ročníka Slovenskej extraligy Legend Watches Slávia Svidník bude v novej sezóne 2013/2014 obliekať Poliak Jakub Bucki. Tento 25 ročný a 197 cm vysoký volejbalista, ktorý bol na poste univerzála dva roky ústrednou postavou prvoligového poľského družstva KPS Siedlce, sa s klubom dohodol na ročnom kontrakte.

VK Slávia SvidníkPohár VS oblasti v rukách žiakov VK Slávia Svidník.

VK Slávia Svidník
15.06.2013
V piatok sa vo Vranove odohral volejbalový turnaj žiakov o Pohár VS oblasti za účasti 5 družstiev. Turnaja sa zúčastnili MŠK Vranov n.T., VKM Stará Ľubovňa,ŠA KDS Košice,VK Slávia Svidník A,VK Slávia Svidník B.

VK Slávia SvidníkPredstavili nahrávača, hľadajú trénera

Denník Šport
17.06.2013
Bronzový medailista z uplynulej sezóny extraligy volejbalistov Legend Watches Slávia Svidník v sobotňajšom prípravnom stretnutí proti Alžírsku (0:4) predstavil novú posilu skúseného nahrávača Stanislava Sotáka, ktorý posledné dve sezóny pôsobil v konkurenčnom Humennom. Svidníčania v prvých troch setoch zohratejšiemu súperovi podľahli na 23, 21 a 25 bodov

VK Slávia SvidníkSvidník podľahol Alžírsku v tesných koncovkách

Svidník podľahol Alžírsku v tesných koncovkách
15.06.2013
Po účastníkovi ruskej Superligy Shakhtar Soligorsk, českom extraligistovi Brne, juniorke Dinama Moskva a reprezentácii Saudskej Arábie, či Nórska, proti ktorým sa Legend Watches Slávia Svidník predstavil v minulej sezóne, privítal dvojnásobný bronzový medailista na svojej palubovke ďalšieho mimoriadne atraktívneho súpera – Alžírsko.

VK Slávia SvidníkSvidník privíta reprezentáciu Alžírska

Denník Korzár
08.06.2013
Volejbalisti Svidníka sa v prvom prípravnom stretnutí na novú sezónu predstavia proti exkluzívnemu súperovi – reprezentácii Alžírska. Premiéru v drese Slávie absolvuje aj nová posila nahrávač Stanislav Soták.

VK Slávia SvidníkSVIDNÍK vs reprezentácia Alžírska

SVIDNÍK vs reprezentácia Alžírska
05.06.2013
Bronzový tím najvyššej volejbalovej súťaže na Slovensku Legend Watches Slávia Svidník privíta na svojej palubovke vzácneho hosťa, reprezentáciu Alžírska.

VK Slávia SvidníkNová posila Svidníka S. Soták nechce porušiť finálovú tradíciu

Nová posila Svidníka S. Soták nechce porušiť finálovú tradíciu
02.06.2013
Po skončení uplynulej sezóny volejbalovej extraligy mužov, v ktorej Legend Watches Slávia Svidník obsadil konečné 3. miesto, avizovalo vedenie klubu, že pri napĺňaní cieľov v novom súťažnom ročníku siahne aj po zmenách v hráčskom kádri. Prvou posilou prichádzajúcou z VK Chemes Humenné je skúsený nahrávač Stanislav Soták.

VK Slávia SvidníkDeň detí s volejbalistami Legend Watches Slávia Svidník

Deň detí s volejbalistami Legend Watches Slávia Svidník
30.05.2013
Tak ako každý rok, aj tento rok pripravil Volejbalový klub Slávia Svidník k príležitosti Dňa deti program pre svojich najmenších. Všetci, čo sa zúčastnia tohto športového podujatie, môžu súťažiť o množstvom atraktívnych cien a upomienkových predmetov. To všetko samozrejme za prítomnosti svojich obľúbených volejbalistov Legend Watches Slávia Svidník.
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.