VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkTréner Vlk: Potrebovali sme takéto víťazstvo

Denník Korzár
02.04.2013
V prvých dvoch semifinálových meraniach síl medzi Svidníkom a Volley Teamom platilo „môj dom, môj hrad“. Svidníčania nedali doma svojmu súperovi najmenšiu šancu a vyrovnali sériu na 1:1.

VK Slávia SvidníkSvidník vyrovnal na 1:1, Humenné krok od finále

Slovenská volejbalová federácia
31.03.2013
Volejbalisti Legend Watches Slávia Svidník vyhrali v druhom zápase semifinálovej série extraligy mužov nad vicemajstrovským Volley Teamom UNICEF Bratislava 3:0 a vyrovnali stav na 1:1. V druhom semifinále vyhrali volejbalisti ŠK Chemes Humenné na palubovke Spartaka VKP Myjava 3:1 a v sérii na tri víťazstvá vedú 2:0. Tretie zápasy sú na programe v stredu 3. apríla v Bratislave a v Humennom.

VK Slávia SvidníkJ. Vlk: Chlapci dreli o každú loptu!

VK Slávia Svidník
30.03.2013
Prvý semifinálový zápas volejbalovej extraligy mužov medzi Volley Teamom UNICEF Bratislava a Legend Watches Slávia Svidník ponúkol takmer dvojhodinovú dramatickú bitku.

VK Slávia SvidníkHumenné a Volley Team vedú v semifinále 1:0

Slovenská volejbalová federácia
28.03.2013
Volejbalisti ŠK Chemes Humenné a Volley Team UNICEF Bratislava využili domáce prostredie a ujali sa v semifinále vedenia 1:0. Obhajcovia titulu z Humenného vyhrali nad Spartakom VKP Myjava 3:1 a rovnakým skóre si poradil Volley Team s Legend Watches Slávia Svidník. Druhé zápasy sú na programe v sobotu v Myjave a vo Svidníku.

VK Slávia SvidníkZačína sa semifinále extraligy mužov!

Slovenská volejbalová federácia
29.03.2013
Play-off volejbalovej extraligy mužov vstupuje do svojej semifinálovej fázy. V stredu 27. marca sa úvodnými duelmi začína boj o postup do finále na tri víťazstvá medzi ŠK Chemes Humenné a Spartakom Myjava, druhú dvojičku tvoria Volley Team UNICEF Bratislava a Legend Watches Slávia Svidník. Bude to teda východniarsko-západniarsky súboj.

VK Slávia SvidníkLegend Watches Slávia Svidník a Rádio Šport spojili pred play off sily

Rádio Šport - Daj K.O. nude!
20.03.2013
Volejbalisti Legend Watches Slávia Svidník sa v slovenskej najvyššej súťaži prvýkrát predstavili v sezóne 2007/2008. Vďaka koncepčnej klubovej filozofii sa mužstvo etablovalo v najužšej extraligovej špičke

VK Slávia SvidníkĽ. Macko: Rádio Šport

Rádio Šport - Daj K.O. nude!
22.03.2013
Rozhovor s Ľ. Mackom po štvrtom zápase v Nitre a celej štvrťfinálovej sérii playoff Slovenskej extraligy mužov 2012/2013 pre rádio Šport

VK Slávia SvidníkSvidník vyradil volejbalistov Nitry

VK Slávia Svidník
21.03.2013
Vo štvrtom zápase štvrťfinálovej série sa pod Zoborom hladko presadil favorit. Svidník zvíťazil 3:0 a celkovo v sérii triumfoval 3:1 na zápasy. Nitrania budú hrať o 5.-8. miesto.

VK Slávia SvidníkSvidník v semifinále, Prešov si vynútil piaty zápas

Slovenská volejbalová federácia
21.03.2013
Tretím semifinalistom extraligy mužov sa stali volejbalisti Legend Watches Slávia Svidník. Zverenci trénera Jaroslava Vlka potvrdili postup medzi najlepšie štyri tímy víťazstvom 3:0 na palubovke Ekónom SPU Nitra. V sérii triumfoval Svidník 3:1 na zápasy a ich súperom v semifinále bude Volley Team UNICEF

VK Slávia SvidníkVlkovi sa konečne páčil výkon jeho zverencov

Denník Korzár
19.03.2013
Svidník vyhral v sobotu doma nad Nitrou 3:1 a v sérii vedie 2:1. Východniari budú mať v stredu postupový mečbal, ktorý by chceli v stredu pod Zoborom využiť.
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.