VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkP. Lamanec: Nesmieme zaspať na vavrínoch

P. Lamanec: Nesmieme zaspať na vavrínoch. Foto Ladislav Lukáč
17.02.2016
Volejbalisti VK Slávia Svidník v novom roku ešte neprehrali. Svoju víťaznú šnúru natiahli aj vďaka zápasu Slovenského pohára proti Spartaku VKP UJS Komárno, ktoré doma zdolali 3:1 (21, 22, -16, 20).

VK Slávia SvidníkŽiaci Slávia Svidník víťazmi Medzinárodného volejbalový turnaja

Žiaci Slávia Svidník víťazmi Medzinárodného volejbalový turnaja
14.02.2016
V piatok 12. februára organizoval Volejbalový klub Slávia Svidník v spolupráci s Centrom voľného času vo Svidníku Medzinárodný volejbalový turnaj o pohár primátora mesta Svidník. Turnaja sa zúčastnili 4 družstvá. Okrem domácej Slávie prijali pozvanie hostia z Varšavy, Popradu a Prešova.

VK Slávia SvidníkNa Šou tréningu v Giraltovciach malo najväčší úspech volejbalové delo

Na Šou tréningu v Giraltovciach malo najväčší úspech volejbalové delo
18.02.2016
Hráči VK Slávia Svidník nadchli mladých športovcov v Giraltovciach. Na spoločnom Šou tréningu v športovej hale Igora Nováka im extraligisti pod vedením trénera Petra Tholta predviedli kusisko zo svojho volejbalového umenia.

VK Slávia SvidníkVK Slávia Svidník- Spartak UJS VKP Komárno 3:1 (21,22,-16,20)

VK Slávia Svidník- Spartak UJS VKP Komárno 3:1 (21,22,-16,20)
10.02.2016
Volejbalisti Slávie Svidník potvrdili dobrú formu z posledných extraligových vystúpení aj v Slovenskom pohári proti Spartaku UJS VKP Komárno. Po zvládnutých prvých dvoch setoch sa nenechali v treťom dejstve vyviesť z miery a hosťom vzali opäť vietor z plachiet, čím si pred odvetou vytvorili sľubnú východiskovú pozíciu.

VK Slávia SvidníkSlovenský pohár: Začína sa boj o postup na Final Four

Slovenský pohár: Začína sa boj o postup na Final Four
10.02.2016
Prvými zápasmi štvrťfinále (1. časť) sa v stredu začína boj o postup na záverečný turnaj Final Four Slovenského pohára mužov, ktorý sa uskutoční 5. a 6. marca v Nitre. TJ Spartak Myjava hostí VK KDS Šport Košice a VK Slávia Svidník si zmeria sily so Spartakom UJS VKP Komárno. Odvety sú na programe o týždeň neskôr.

VK Slávia SvidníkVKM Stará Ľubovňa - VK Slávia Svidník 0:3 (-19, -22, -21)

VK Slávia Svidník
07.02.2016
VKM Stará Ľubovňa - VK Slávia Svidník 0:3 (-19, -22, -21)
S. Ľubovňa: Matušovský 3, S. Lampart 2, Malachovský 5, Faron 3, Šoltys 6, Németh 7, libero F. Bednarčík (Štelmach 0, Žák 7, Folvarčík 3). Tréner: J. Senko.
Svidník: J. Hriňák 4, Ščerba 14, Skasko 10, Lamanec 17, Goban 11, Labik 2, libero Vitko. Tréner: P. Tholt.

VK Slávia SvidníkM. Labik: Chceme potvrdiť a udržať pohodu z posledných stretnutí

M. Labik: Chceme potvrdiť a udržať pohodu z posledných stretnutí
06.02.2016
VK Slávia Svidník zdolala v priamom súboji o 6. miesto VK Prievidzu. Zápas, ktorý sa hral v športovej hale Igora Nováka v Giraltovciach, sa niesol vo výbornej atmosfére, ktorú hráči na palubovke vyburocovali svojimi výkonmi. Pred domáci tím sa rátajú nielen tri body do tabuľky, ale najmä spôsob akým zvíťazili.

VK Slávia SvidníkP. Tholt: Som hrdý na mojich „rváčov“ zo Svidníka

P. Tholt: Som hrdý na mojich „rváčov“ zo Svidníka
05.02.2016
Svidníčania našli tento týždeň volejbalový domov v Giraltovciach. V stredu pripravili hráči Šou tréning, na ktorom predviedli svoje umenie žiakom miestnych ZŠ a v piatok privítali v športovej hale Igora Nováka VK Prievidzu.

VK Slávia SvidníkKadeti Svidníka porazili Poprad. Mladšie béčko priviezlo z Prešova 4 body

Kadeti Svidníka porazili Poprad. Mladšie béčko priviezlo z Prešova 4 body
04.02.2016
Volejbalové družstvo kadetov Slávia Svidník A, nastúpili v nedeľu na palubovke Popradu. Líder tabuľky si počínal jednoznačne a podľa očakávania si po dvoch víťazstvách pomerom 0:3 priviezol z mesta spod Tatier všetky body. Zaujímavejšia bola konfrontácia ich „béčka“ v Prešove. Tam si vekom ešte len žiaci vybojovali do tabuľky ďalšie víťazstvo v pomere 0:3 a bod navyše uchmatli aj po prehratom zápase 3:2 v tajbrejku

VK Slávia SvidníkPo bojovnom kolektívnom výkone výhra s Prievidzou

Po bojovnom kolektívnom výkone výhra s Prievidzou
30.01.2016
VK Slávia Svidník – VK Prievidza 3:1 (-22, 24, 17, 21)
Svidníčania našli tento týždeň volejbalový domov v Giraltovciach. V stredu pripravili hráči Šou tréning, na ktorom predviedli svoje umenie žiakom miestnych ZŠ a v piatok privítali v športovej hale Igora Nováka VK Prievidzu.
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.